Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxy Reload vagy Colour B4...

Oxy Reload vagy Colour B4 hajfesték eltávolító!?

Figyelt kérdés

Igazából azért érdekel mert nem hallottam még róluk. És érdekelne hogy tényleg használ-e.

Oxy Reload: oxidációs hajfesték eltávolító. Vélemények? Tapasztalatok ezekkel kapcsolatban? Esetleg ha valaki használta-e már, használt-e?


Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. febr. 13. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Colour B4-t használtam, nem bántam meg. Szépen kiszedte a színt (vöröset) a hajamból és nem roncsolta egyáltalán.
2011. márc. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Langel válasza:
100%

Szia!


Én először Oxy-t akartam venni, de neten hiába kerestem, sehol sem lehet kapni, voltam fodrászkellékesnél is, ott nem tartottak. Úgyhogy a könnyebben beszerezhető Colour b4nál tettem le a voksomat. Ezt ugye a DM-ben 3000 HUF-ért meg lehet venni.

Én az extrát vettem, mert sötétre volt elég sokáig festve a hajam. Ha világosabbat szeretnél kiszedni akkor meg a normál kell. De az rá van írva, hogy ha szőkítve voltál pl akkor nem fogja kiszedni. De szerintem a másik sem szedné ki. Ennek oka le van írva a tájékoztatóban is.


Érdemes a tájékoztatót nagyon alaposan átolvasni, és tényleg úgy csinálni ahogy kell, tehát nem lecsalni meg stb... mert akkor nem fog használni és csak kidobott pénz.

Így kb rá kell szánni egy órát!!!


Nekem középhosszú hajam van, és nem annyira dús, de bőven elég volt egy dobozzal, még simán elég lett volna dúsabb középhosszú hajra, vagy hosszabb de kis volumenű hajra.


Szerintem a végén mindenképpen kell a hajra rakni valamilyen balzsamot, mert nekem nagyon érdes volt, amikor az utolsót lemostam. Arra vigyázz szerintem, hogy ne színmegújító, vagy a hajfestékhez kapott (én el szoktam rakni, mert nem fogy el), színsegítő pakolást használd szerintem, nehogy visszahívja az eltüntetendő színt. (ebben nem vok biztos, de jobb nem pórul járni). Plusz utána én még befújtam ilyen hajvégápolóval és nincs semmi baja a hajamnak azon kívül hogy a művelet közben egy kicsit jobban hullott, mint sima festésnél vagy hajmosásnál.


Bár elvileg utána lehet rögtön festetni, azért inkább csak a színezőt ajánlja, és egy hetet a drasztikusabb festéssel.


Én meg vagyok elégedve vele. Nem pont a teljes saját hajszínem jött vissza, de vöröses barna volt sokáig, és írja is hogy egy meleg árnyalat maradhat a hajban. Viszont majdnem olyan lett mint volt plusz a meleg árnyalat. Szóval nekem bejött. :) Ajánlom!

De mindenképpen ha veszel tartsd be a leírást!!!

2011. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!