Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A DM-ben kapható Colour B4...

A DM-ben kapható Colour B4 hajfesték eltávolító valóban kiszedi a festéket a hajból károsodás nékül?

Figyelt kérdés

A minap a festett szőke hajamat befesttettem Palette Gyömbér hajszínezővel (28 mosás), de nagyon sötét lett, és néhol szőkés, foltos. Ezt szeretném eltüntetni a lehető legkíméletesebb módon, és újra világosszőkévé válni.

Valaki próbálta már ezt a fajtájú vagy éppen más hajfestékeltávolítót?


2011. márc. 24. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pont ezt használtam. Az enyém vörösre volt festve tartóssal, szépen kiszedte, annak ellenére, hogy szinte mindenhol azt olvastam, hogy a vöröset a legnehezebb eltüntetni. :S Csak egy nagyon enyhe vöröses árnyalat maradt vissza. És nem maradt foltos.

Ha kipróbálod, fontos hogy betartsd a használati utasítást PONTOSAN!

Nekem nem roncsolta a hajam, semmi baj nem volt vele utána. Remélem segítettem.

2011. márc. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Szeretnék én is kérdezni ezzel a termékkel kapcsolatban! Milyen hosszú a hajad? Mert nekem derékig ér, nem tudom, hogy elég e az egy doboz! Kérlek válaszolj, fontos lenne, mert nem akarom leszívattatni a hajam! Egyébként majdnem fekete és színezve van, és világosbarnát szeretnék belőle, amilyen az eredetim!!

Előre köszi a válaszod!

2011. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első válaszoló vagyok, nekem is derékig érő hajam van. Igaz, hogy szépen habzott és jól el lehetett oszlatni, de azért nekem kellett a 2 doboz ahhoz, hogy mindenhol egyenletesen befedje. Az ára mondjuk elég húzós, 1 doboz 3000 Ft. :S

Amúgy azon agyalok most, hogy színezővel mi a helyzet, nem tudom azt is úgy szedi-e ki, mint a tartósat, mert elvileg tartósra tervezték. Nem emlékszem már rá, de lehet hogy az enyhébb változata erre való, azért ennek nézz utána, mielőtt kiadsz rá ennyi pénzt.

2011. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

negatív: 5perce csináltam meg...hát nem részletezem de vmi borzalmas lett...felül élénk vörös alul sötét vörös..tragikus..na de lehet h neked pont jó lesz..jah és annyit h én mindent betartottam pontosan!

:)

2011. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sziasztok! Én is érdeklődnék a termékkel kapcsolatban. Eredetileg világosbarna a hajam. De be volt festve a hajam platina szőkére,és a töve le is volt szivatva. Most kb. 3-4 év szőke után közép barna a hajam. Szeretnék belőle világosbarnát csinálni,de nem tudom hogy a szőkét hozná e vissza vagy egy világosbarna színt. Remélem valaki tud segíteni. :/ Köszönöm előre is!
2011. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sziasztok!!! Nekem is lenne kérdésem a termékkel kapcsolatban!! Nekem nyáron lett befestve a világos barna hajam sötét barnára,de télen feketére,most lenőtt kb. 5cm-t és ha ezt a eltávolítót használom akkor az a meglévő eredeti hajszínemet kiszívná? Bánfi sampont meg hajszeszt használok szóval sokat kopott a hajam! Kiváncsi vagyok,hogy hogy festene a fejem ez után a bigyula után :)!!!
2012. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Arról van tapasztalatotok, hogy érdemes-e korábban szőkített, de aztán sötétre visszafestett hajból próbálni kivenni a festéket?

Egyébként is viszonylag világos hajam van, de fél éve volt szőkítve; nemrég barnára lett festve (illetve 28 mosásos színező, de nem akar kopni...), nem tetszik, és szeretném eltüntetni...

2012. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én nagyon meg vagyok vele elégedve; több rétegnyi sötét festéket kiszedett az amúgy világos hajamból. Maradt utána egy kicsi vöröses árnyalat, de egyáltalán nem vészes.
2012. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sziasztok :) én is szeretném kipróbálni ezt az eltávolítót... nekem a vöröstől a padlizsánig minden volt a hajam és fekete is. Most szeretnék gesztenyebarna lenni szőke melírokkal. Szerintetek hogy csináljam ezzel? Beválik? És egy vagy két dobozzal?
2012. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
@9 - szerintem mindenképp érdemes megpróbálnod, sok festékréteget eltávolít, de nem lesz teljesen egyenletes a szín, ezért érdemes újra befesteni utána. A gesztenyebarna szerintem megfelelő árnyalat ahhoz, hogy elfedje utána az egyenetlenségeket. Az én hajamból kiszedte a feketét is, bár tényleg gyorsan kell csinálni, mert a végére tényleg gyengül a hatása. Én vállig érő hajhoz 1 dobozzal használtam és maradt is még belőle.
2012. nov. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!