Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajon Colour B4 hajfest...

Fekete hajon Colour B4 hajfesték-eltávolító?

Figyelt kérdés
Én eddig csak jót hallottam róla, ill. inkább olvastam róla, de nem mertem kipróbálni. Ma mégis vettem egyet. Pár hónapja volt feketére festve a hajam (tartóssal), már nő le, és kopik rendesen, de meg szeretnék tőle válni mihamarabb. Szerintetek használhatom ezt a "szert" rajta, vagy ilyen répavörös lesz, vagy egyáltalán nem hat? És, ha utána le akarom szőkíteni, rögtön utána csináljam, vagy várjak vele? És ha várjak, akkor kb. mennyit? Eredeti hajszínem semmilyenszínűfosbarna. XD
2011. júl. 29. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért,de ha megcsináltad,megírod milyen lett?Utána ne szőkítsd inkább....
2011. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem sajnos negativ tapasztalatom van vele.Én is feketétől akartam megszabadulni,de nem sikerült.Az eredménye az lett,hogy fele hajam vörös lett,másik fele maradt fekete.De ha gondolod próbáld ki,lehet neked sikerül. :)
2011. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért,de szerintetek egy világosabb csokibarnát le tudna szedni?Mert azt több helyen olvastam,hogy feketét,főleg régóta festett feketét nem mindig szed ki.
2011. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem se sikerült,rókaszínű lett!!!!
2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Dm-ben kapható Color B4!!!

Nekem nagyon-nagyon bevált!

Az eredeti hajszínem világos barna, olyan tejcsoki színű. 4 évig volt festve a hajam vörösre, utána 4 évig feketére. Ééééés leszedte!!! :)

A hajam a leghosszabb részen a derekamig ér majdnem, a felső része világos barna lett, vöröses beütéssel, a hajam alsó része sötétebb maradt, de fokozatosan, szuper jól néz ki. Imádom.

Főleg, hogy nem roncsolta a hajamat egyáltalán!

Régebben kétszer próbáltam Effasor hajradírt a festék eltávolításhoz, de az nagyon elroncsolta a hajamat, pedig fodrász csinálta mindig, és az foltosan szedte ki a feketét, volt ahol répa vörös, volt ahol fehér szőke volt a hajam utána.

De a Color B4 nagyon szépen szedte ki, nem lett foltos sehol.

CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!!!!! : ))))

2011. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én kipróbáltam, miután rengeteg véleményt meg képet megnéztem a neten. Kb. egy-másfél éve fekete a hajam, szóval nem fűztem hozzá nagy reményeket. Két dobozzal vettem, az első leszedte a feketét, de néhol nagyon sötét maradt, egyébként vöröses barna színe volt. Ráraktam a másikat is, erre még mindig maradtak sötét részek, több helyen viszont nagyon vöröses lett, a tetejénél naracssárgás. Ez nem lett volna baj, mert vettem egy világosbarna szinezőt. Viszont a frász kerülgetett, hogy nem egyszínű a hajam. Nem volt úgymond foltos, de voltak azért árnyalatkülönbségek, ez pedig hihetetlen idegesített:D Szóval ráraktam a szinezőt, és imádkoztam, hogy egyenletesen befogja, és elvegye a vöröses/rezes fényét. Na, ez nem jött be. Alul sötétbarna lett a hajam, felül barna még mindig vöröses fénnyel. Erre bepánikoltam, és most megint fekete. Így is marad, mert közben rájöttem, hogy jobban áll mint a barna:D

Szerencsére nem ment tönkre a hajam, bár ráment egy 'kis' pénzem, ráadásul rémesen büdös a cucc, mintha rohadt tojást kentem volna a fejemre. Szóval, így hogy értelmetlen volt, nem volt egy nagy öröm szagolgatni.

A feketét mindenesetre leszedte, és nem is roncsolta, mint egy szivatás tette volna. Ezért igazából működik, csak na:D

2012. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!