Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a homlokom...

Nagyon pattanásos a homlokom de csak szinte az mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Havonta járok kozmetikushoz használtam már szereket rá de nem segít. A kozmetikusom szerint a hajam miatt nem jut fény a homlokomhoz és ez okozza szerintem ennek nem sok köze van hozzá. Mi lehet a baj, hogy lehet rajta segíteni mit kell tenni? Köszi előre.
2011. febr. 15. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon pattanásos volt a homlokom, pláne amikor frufrut viseltem. Doki írt egy zynerit nevű "csodaszert", noha igencsak megoszlanak róla a vélemények, nekem az utolsó darabig eltüntette a ragyáimat- és nem jönnek újra! Most újra frufrum van és egy darab pattanás nincs a homlokomon. Szerintem a misét megér!
2011. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg a hajad lehet az oka, nekem legalább is az volt anno.


De ha nem múlik a kozmetikai kezelés hatására, és a hajadat sem akarod felcsatolni, akkor látogass meg egy jó bőrgyógyászt, rajtam azonnal segített az ecsetelő, amit felírt.


Voltak már allergia miatt is pattanásaim, akkor a államon jött ki. Az orvos gyógyszert írt fel rá, az is hamar használt.

2011. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Felcsatolni? Bocsi, hülyeséget írtam, most látom, hogy Férfiak egészsége rovat, tehát biztos nem lány vagy. Bocsi. :$


Szóval ha nem akarsz hajat vágatni, egy bőrgyógyász segíthet. Amúgy nekem is Zineryt volt az ecsetelő neve, amit az első hozzászóló is írt.

2011. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen(:
2011. febr. 15. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Helytelen táplálkozás is lehet a háttérben
2011. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egész arcom pattanásos volt, jártam én is kozmetikushoz, használtam hatezer forintos propoliszos krémet, tonikokat, semmi nem használt, aztán a párom tanácsára elkezdtem csak Baba szappannal mosni és kék Nivea krémmel kenni. Semmi mást nem használok, és gyönyörű a bőröm, sajnos a hegeket, amit a pattanások után maradtak, nem tudja ez a kezelés sem eltüntetni, viszont egy deka pattanás nincs rajtam, még menses előtt sem. Ja, és én is frufrus vagyok, és márványsima a homlokom, csak az arcom két oldala heges (sajnos)
2011. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a fufru nem hiszem, hogy annyira befolyásolná ezt.. nálam például ott a legszebb a bőröm
2011. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot.
2011. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen a frufru ráfolyik az izzadság.A növekvő szőrszálaknál faggyú termelődik és ha nem mosod meg minden este alaposan az arcod vizzel ősszegyűlik a faggyú.Végeredmény:pattanás.
2011. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hormonszit és persze az is hogy kinek milyen típusu a bőre vagy kinek mennyi faggyút termel.
2011. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!