Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Szóval.Nyáron elég sokat vasalgattam a hajamat,de nemvolt száraz...aztán novemberbe levágattam,mert elvolt töredezve.Aztán megfogadtam,hogy nem vasalom addig amíg meg nem nő,de megint csúnyán eltöredezett,meg nagyon száraz volt.És most rövidebb hajam van,és nagyon száraznak érzem.

Kallos sampont,és Kallos hajbalzsamot használok,de nem érzem,hogy segít.Mit csináljak hogy ne legyen száraz a hajam,mert idegesít,és félek hogy újra elfog töredezni :\


2011. febr. 17. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyél hajerősítő kapszulát. revalidot. az sokaknak beválik. és ami meg kívülről illeti: tojáspakolás. tudom, h undorító, de jót tesz.... felvered a sárgáját és rákened, befóliázod, h zárjon légmentesen, rajta hagyod egy fél órét és az jó neki. heti egyszer elég. utána meg lemosod. meg egy kis gyenge ecettel öblítsd le minden hajmosás után, amit felhigítasz vízzel. nem lesz tőle büdös, csak szép puha. ami pedig fontos, amennyire lehet, kerüld a hajszárítást is. ha megteheted, hagyd, h magadtól száradjon.
2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagyis magától
2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben,köszi :) mindenféleképpen ki fogom próbálni,de majd csak hétvégén :) és még egyszer köszi a választ .
2011. febr. 17. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs mit. ezek tuti beválnak
2011. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lili977 válasza:

ha vasalod mindenképen használj hővédőt (a száritáshoz is )

és ha kivasalod akkor vasald ki rendesen és akkor következő mosásig nem kell vasalnod és van ilyen ki párna szerü valami amiből van mézes meg rózsás stb szoval az ilyen bazsam ami sokat segit by lili :DDDD

UTÓIRAT HA JÓL ÁLL A GÖDÖR DAEROLTASD BE AZ SOKÁIG TART :ddd

2011. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előzők jókat írtak, bár ha rövid a haja kétlem, hogy a göndör beválna..
2011. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lili-nek igaza van.

Használj hővédőt, pld Tony&Guy, syoss.

Én t&g-t használok, és a Kóró szalma hajam selymes, fényes, és könnyen fésülhető a következő mosásig.

A "párnák" amiket említett, a dm-ben kaphatóak a hajápolási cuccoknál, párszáz forintért.

(a barátnőm próbálta a mézeset, azt mondta ragad és nem bírta kimosni rendesen)

2011. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A haj vasalgatásával pont az a probléma, ami a csirkecomb esetében jó. Egy szerves anyag, amit megsütünk. Akármennyire is vigyázunk vele, a haj elég komolyan roncsolódik tőle. A fejbőr megégetésévek is vigyázni kell, a sült hajhagyma nem növeszt többé hajat.


Üdv, HajDoktor

2011. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) sokat segítetek,utánajárok. :)
2011. febr. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!