Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni vagy...

Hogyan lehet eltüntetni vagy halványítani a májfoltot?

Figyelt kérdés
sajnos nekem a nemiszervemen van.a páromat szerintem nem zavarja mert úgy viselkedik mintha ott se lenne.de engem nagyon zavar.még nőgyógyászhoz is szégyelek miatta menni.az előző párom mikor először látta nagyon meglepődött.kérdezte hogy ez meg mi?és nagyon szégyeltem.nagyon zavaró hogy olyan,pedig én nem látom.gátlásos vagyok miatta,és félek hogy előbb-utóbb rá megy a kapcsolatom.ha van ötletetek írjátok meg.köszi
2008. febr. 1. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! Azt olvastam, hogy májfoltok kezelésére vannak fehérítőkészítmények, pl Helan Elisir-Alba májfolt-világosító krém,Ilcsi kövirózsa habkrém. Meg valaki azt írta, hogy neki a Pigmanorm hatott, 3 hét alatt elmúlt neki-este lefekvés előtt 1 órával az érintett területet halványan bekente-,ezt gyógyszertárból kiváltanod. Valakinek az EPHELIS zselé segített, ami szeplőkre és májfoltra van. Recept nélkül is kapható és csak 599 Ft-neki iseltűnt 3 hét alatt. Remélem tudtam segíteni!
2008. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia.igen,nagyon sokat segítettél.adtál nekem reményt arra amit elképzelni sem mertem!!!köszönöm neked!kívánok minden jót!
2008. febr. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!