Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit egyek/ne egyek, hogy ne...

Mit egyek/ne egyek, hogy ne jöjjön ki az arcomon folyamatosan 3-4 pattanás?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy az arcomon mindig kijön 3-4 pattanás , van hogy egyszerre, van hogy "váltják" egymást... és mindig ugyanott . Mit egyek, vagy mit ne egyek, hogy ne jöjjönek ki minden héten?
2011. febr. 22. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

- Egyél sok gyümölcsöt, meg zöldséget, amikor csak lehet!

- Igyál sok vizet! VIZET!!!! Ne cukros meg édesítőszeres löttyöket! (Amúgy is imádom, mikor valaki azt mondja, "de ez édesítőszeres, ez nem cukros". És az édesítőszer mitől édes? A glükóztól. És mi a glükóz? Cukor... Erről ennyit.)

- Kerüld a túlfűszerezett kajákat meg a McDonald's-ot!

- Ne egyél mogyorót, diót (itt csak magamból indulok ki)

- Csokit is lehetne mellőzni (nekem nincs bajom tőle, de sokaknak igen)


Remélem, segítettem :)

2011. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ha pubertás korban vagy, akkor néhány pattanás elkerülhetetlen lesz. Amúgy aki előttem írta, igaza van, a túl fűszeres ételeket kell kerülni, a cukros löttyöket, olajos magvakat, csokit. Tisztítsd reggel és este az arcod tonikkal, használj bőrradírt heti 1-2 alkalommal, hidratáló krémet, nagyon jó arcpakolások vannak, amiket otthon is el tudsz készíteni, például pattanásos arcra kiváló az élesztő pakolás.

Veszel egy csomag élesztőt, annak a fele bőven elég, pár csepp tejjel kell összekeverni hogy jó sűrű krémes állaga legyen, felkened az arcodra és amikor már jól megszáradt, kb. 15-20 perc múlva, lemosod. Jó néha citromkarikával is áttörölni az arcod.

2011. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

esetleg ha még is kijön pár pattanás szárítsd le fogkrémmel. Előtte alapos tisztítás

1.arcmosás (szappanos hideg vízzel leginkább)

2.clean&clear mélytisztító

2011. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az édesítőben nem glükóz van, hanem szaharin, attól édes. Cukorbeteg vagyok és nem emeli meg a cukromat. -.-
2011. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az alkoholtól is kijön eléggé, főleg a töménytől.
2011. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába eszel/nem eszel ilyen kajákat,hiszen mindegy,hogy mit eszel ha ez genetika.
2011. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az édesítőszerben vagy szacharin vagy aszpartam szokott (80%ban) lenni. Ezekben pedig semmi kalória nincs. Na jó, 0, 0002.


Szóval nem ártana tájékozódni, mielőtt marhaságokat írsz kedves 2. válaszoló.

2011. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve bocsi, 1.
2011. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!