Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások helye ahol...

A pattanások helye ahol kinyomom őket sebesek mit tudok velük csinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 21:20
 1/6 anonim válasza:
ha minden áron ki akarod nyomkodni akkor arcszesszel fertőtleníts hogy ne fertőződjön el, hamar begyógyul
2011. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sebekre való keroderm nevű krémet szoktam rá tenni, és nagyon sokat segít.
2011. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne körömmel nyomkodd, hanem papírzsebkendővel. És ha be tudsz szerezni orvos ismerőstől steril injekcióstűt, akkor azzal meg tudod szúrni, kinyomod, lefertőtleníted, és egy öt perc múlva nem is látszik.
2011. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval, ha azt csinálod, amit leírtam, akkor nem keletkeznek sebek.
2011. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg erőből nyomod és préseled a bőrt.Óvatosan és az előző válaszoló jól írta egy tű sokat segít.Utánna hámosító,fertőtlenítő krém.
2011. febr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alaposan mosd meg a bőröd,kezed langyos vízzel. Ezután papírzsepivel nyomkodd kicsit meg,de ne addig,míg a vért is kipréselted belőle. Próbáld csak a gennyes felületet kinyomkodni. Sok sikert. L *-*
2011. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!