Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ngyon elszúrtam? :- ( tudok...

Ngyon elszúrtam? :- ( tudok valamit tenni, hogy ne rosszabodjon?

Figyelt kérdés

A hajam vállig érőnél picit hosszabb, lépcsőzetes, és az egész hullámos, néhol egyenes...csak a vége göndör.A vasalás sem marad meg benne, szóval arra gondoltam, hogy hajmosás után elkezdem fésülni, hátha egyenesebb lesz a vége. Nem hajszárítóval szárítottam, hanem ugye a levegőn...és közbe fésülgettem...és egy ilyen 10-15 perc után abbahagytam, nehogy valami komoylabb baja legyen, erre most, hog szárad, oylan szálkás ltt az egész....mármint, olyan vékonyabb szálú, meg már néhol töredezik is...úgyhogy minél habarabb irány a fodrász, de lehet valamit csinálni, hogy addigis ne rosszabbodjon? mert lehet a fodrász csak hetek múlva ér rá..van valami pray, vagy valami?

A válaszokat előre is köszönöm=)


2011. febr. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen volt a fésű?
2011. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 just.me ***** válasza:

Hajvégápolót használj addig.

És ha eddig nem tetted akkor hajmosásnál sampon után használj balzsamot is, vagy pedig 2 in 1 termékeket ami egyszerre sampon meg balzsam is. :)

2011. febr. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

öszönöm a válaszokat! :) Körfésű volt, nem tudom, hogy van-e valami "egyedi" neve.. de nagyon apró kisfogas.


Köszönöm, a balzsamosat ki fogom próbálni=) eleve van egy fúlyós balzsamom, amit nedves vagy száraz hajra kell fújni, az szárazság ellen, de eddig nem hatott... remélem, a töredezés ellen amit használni fogok az majd hat=)

köszönöm szépen=)

2011. febr. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!