Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyok együtt a pasimmal, imádjuk egymást, mégis alapból nagyon féltékeny, pedig soha nem csaltam meg, még okot sem adtam rá, hogy az legyen! Minden vitánk emiatt van! Nekem már ötletem sincs, hogy mit tehetnék hogy bízzon bennem végre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:46
 1/6 Moszuke ***** válasza:

hát nem hiszem hogy erre van megoldás.

22/f

bizalomra kéne épüljön a kapcsolat.. no mind1

2010. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én emiatt szakítottam egy barátommal. Te se fogod bírni sokáig, szerintem figyelmeztesd..
2010. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is emiatt ment tönkre a kapcsolatom. Az elején még talán aranyos is lehet, meg jól esik, de egy idő bosszantó lesz az örökös bizalmatlansága. Beszélj vele, hátha megérti és változtat rajta!
2010. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először figyelmeztesd, másodszor ne beszélj vele, harmadszor szakíts. Ne mentegetőzz ártatlan létedre.
2010. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ok nélküli fénytékenykedés nem létezik, legalábbis a pasik tudják az okot. Talán az öltözködésed, talán neki szokatlanul kedves vagy idegenekkel, ilyesmire gondolj.


A legjobb az, ha tőle kérded meg, csak ne felelősségre vonó hangsúllyal.

2010. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs gond az öltözködésemmel,és a viselkedésemmel,már kérdeztem tőle az okát,és őszerinte túl jól nézek ki,és mindig attól tart,hogy esetleg bepasizok,és ezt napiszinten szóvá is teszi,annak ellenére hogy nincs rá oka.
2010. okt. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!