Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szörnyű az, ha egy nő...

Miért szörnyű az, ha egy nő úgy dönt, hogy rövid frizurára vált?

Figyelt kérdés
A hétköznapokban és az interneten is azt sulykolják, h egy nő kisfiús lesz, ha rövid vagy rövidebb fazonra vált (Ördög Nóri, Tatár Csilla stb.)Miért ne lehetne vonzó egy rövid hajú nő....létezne a XXI. században ilyen vagy ehhez hasonló előítélet?
2011. márc. 7. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ezt várja el Baranyában a Marinéni aki még 1850ben él. Olvass színvonalasabb médiát.
2011. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ha ilyen hajat látok egy nőn ( [link] akkor 3 dolog jut az eszembe:

1. Mentális vagy lelki problémája van

2. Túl lusta, hogy a hajával foglalkozzon (a fodrászt leszámítva)

3. Kemót kapott és éppen most nő vissza a haja

Ha viszont olyat látok, mint például ezek,

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] akkor az ugrik be, hogy wow, merész, hogy ilyen rövid haja van, tök jól áll neki és látszik, hogy van stílusa.

2011. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom nem jó az első link. Emma Watson akart lenni: [link]

[link]

2011. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második hozzászólónak: Nekem Emma Watson haja is tetszik... ha ő így döntött, biztos unta a hosszú fazont....

Igazad van, igeneis vannak stilusos rövid frizurák, ezeket jól példázzák az általad választott frizurák!

Én úgy gondolom, hogy vannak olyan nők, akiknek kifejezetten a rövid frizura áll jobban....

2011. márc. 7. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, de az egészséges, hosszú haj akkor is a nőiességet szimbolizálja. Ugyanúgy, ahogy a szélesebb csípő, a nagyobb mellek stb. Ezek különböztetnek meg minket a férfiaktól.

Ahhoz nagyon nőiesnek, szép arcúnak kell lennie valakinek, hogy rövid hajjal is vonzó, szexi legyen.

Persze nem mindegy, hogy mennyire rövid hajról van szó.

Emma Watson vagy 10 évvel öregebbnek néz ki, amióta levágatta a haját és számomra már elvesztette azt a bájosságot, amiért régen tetszett.

Az ennyire rövid haj egyedül Halle Berryn tetszik. Neki annyira erotikus kisugárzása van, hogy mindenhogy jól néz ki.

Amúgy a kicsit "hosszabb" rövid hajjal nincs bajom, de inkább kicsit idősebb nőknek szokott jól állni, mert abban a korban már fiatalossá teszi a viselőjét.

2011. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem Emma Watson ezzel a hajjal még bájosabb, mint régen.... Abban viszont egyetértünk, hogy a nőket a hosszú hajzuhatag különbözteti meg a férfiaktól.. ehhez viszont nem kell kőkeményen ragaszkodni...
2011. márc. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!