Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a fejformámhoz a...

Jól állna a fejformámhoz a hosszú haj? [kép]

Figyelt kérdés

[link]


kb. olyan hajat szeretnék néhány éven belül növeszteni, mint amilyen itt a szőke énekesnek van:


http://www.youtube.com/watch?v=ALrjjJdmxgA


...vagy hasonlót. csak nem tudom eldönteni, jól állna-e nekem, vagy nem.

ha gondoljátok, linkelhettek még más fazonú, de nagyjából ilyen hosszú férfi hajakat.

köszi előre is :)


15F


2011. márc. 10. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát neki pont nincsen valami szép haja, de szerintem nem állna rosszul neked. A lényeg, hogy legyen szép, ápolt ne hanyagold el.:)
2011. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tökmindegy milyen hajad lesz, úgyse segít rajtad...
2011. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :) nem hanyagolnám el :)
2011. márc. 10. 18:00
 4/13 anonim válasza:
Jól állna. De ne festesd szőkére, meg gyakran vágass picikéket a végéből (3-4 havonta max), és akkor nagyon szép lesz.
2011. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

neeem, nem állt szándékomban szőkére festetni, meg vagyok elégedve a mostani színével :)

miért kell a végéből néha levágni?

2011. márc. 10. 18:09
 6/13 anonim ***** válasza:
metálos vagy?
2011. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem is jól állna neked a hosszú haj, bár max vállig érőre enged. az attól hosszabb ár gáz szerintem.

Bár nemén írtam a vágást, de azért kell vágatni, hogy ne törjön meg a vége. az elég gáz :)

2011. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hmm, Ensiferum :P Imádom őket :D Egyébként nagyon jól állna a hosszú haj, ez a rövid nem olyan jó. Hosszú hajú pasik a legjobbak :)
2011. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, metálos vagyok, de még csak belülről :) köszi szépen mindenkinek! :)
2011. márc. 10. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit, drága :) \m/
2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!