Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagy gázban vagyok, és...

Nagyon nagy gázban vagyok, és egy óra múlva indulnom kell vendégségbe. Mit tegyek? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Bevágtam az arcomat a szekrény ajtajának az élébe, és ömlött belőle a vér, most megy van ott egy hatalmas nagy piros csík a helyén. Egy óra múlva indulok az egyik legjobb barátom születésnapi bulijába, és el van csúnyítva az egész arcom. Mit csináljak? T.T Esélyem sincs már normálisan kinézni? Alapozó? Vagy attól csak begyullad?
2011. márc. 12. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
jaja az alapozó nagyon csípné meg el se fedné rendesen. szerintem ne kend be semmivel, meg fogják kérdezni hogy mitől van, megmondod. szerintem semmi ciki nincs benne.
2011. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Volt már olyan,hogy én is alapozóval tüntettem el,de iszonyúan csípett.nagy bajom nem lett,de számíts rá hogy csípni fog.
2011. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi baj lenne az alapozóval, hogy csípne? Mert egyáltalán nem fáj, anyu még sót is rakott rá, hogy ne gyulladjon be, de félek, hogyha alapozót rakok rá, akkor begyullad egy idő múlva, és csak még rondább lesz. Köré teszek egy kicsit szerintem.
2011. márc. 12. 13:05
 4/8 anonim válasza:
nekem csak ennyi volt.mondjuk nekem a kezemen volt egy nagyon csúnya vágás,és azt tüntettem el.mondjuk elég szépen eltakarta.nem is gyulladt be meg semmi,csak csípett.mondjuk akkor inkább a vágás köré rakj alapozót ahol nagyon piros vagy nem tudom,lehet tényleg jobb lenne ha nem a sebre raknád.
2011. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hű...hát igen alapozó...mondjuk már lehet megkésve válaszolok:$

jégkocka is lapítja:) vagy hűtött vmi:)

vagy korrektor is jó ilyenkor, púder minden...

de ami nagyon fontos, hogy fertőtlenítsd alkohollal, amikor rákened is, és ha lemosod is az lapozót:)

jobbulást:)

sziaa

2011. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm a válaszokat. =) Végül is használtam alapozót, kb. pont úgy festett az arcom, minta végighúztam volna rajta egy piros alkoholos filcet, illetve a buli végére elment volna az feketének is. Most inkább attól félek, hogy örökre ott fog maradni egy heg. =(
2011. márc. 13. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz ott heg ne aggódj:) szépen el halványul éééés kész:) am ha egy nagyon kicsi helye maradna is, arra is van megoldás, már mindenféle hámlasztás...stb...:) de úgyse fog látszani:)

jobbulást:)

sziaaa

2011. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. =)
2011. márc. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!