Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valahol olvastam hogy a...

Valahol olvastam hogy a karikás szemet ha esténként testápolóval fél óráig masszírozzuk, jót tesz neki. Nivea hidratáló tesápolóval elkezdjem? Nem ronthatok a bőrömnek ezzel? 15/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 11:30
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint nem a szemet kell masszírozni hanem a szem alatti karikákat :D
2011. márc. 14. 11:30
 2/10 anonim ***** válasza:

A szem alatt nagyon vékony a bőr, és ha ott elkezded masszírozni számíthatsz arra, hogy inkább csak rontassz a helyzeten(pl apróbb ráncok jelennek meg).

Nem is ajánlott az sem, ha valaki túl erősen dörzsöli a szemét. Továbbá a szemránc krémet is azt mondják úgy kell felvinni, hogy ilyen kis pontokban beleütögeted, tehát nem elmasszírozni jobbról-balra..remélem érthető:D

Lényegében szerintem nem ajánlatos.

Inkább írd be google-ba, hogy karikás szemre és biztos kiad olyan oldalakat ahol hasznos tanácsok vannak, amivel nem ártassz vele.

Egyébként ahogy megnézem az embereket (persze akiken nincs alapozó) mindegyiknek szinte van egy kisebb karika a szemük alatt. Én általában mindig jól szoktam aludni, de még akkor is van egy kis karika a szemem alatt. de már nem zavar, ez van. El kell tudni fogadni.

2011. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is mindig kialszom magam, de nekem elég durva... és kipróbáltam már sokmindent de nem használ .. :/ akkor hagyom ezt a testápolós izét :D
2011. márc. 14. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább hagyd.

Inkább tegyél rá uborkás pakolást, vagy bármilyen más természetes alapanyagú otthon elkészített pakolást. Ez jobban megéri.

2011. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ezt olvastam anno itt gyakorin:

Főzz le kávét,öns egy keveset pohárbba,amíg forró tegyél bele kristálycukrot,hogy szirup szerű legyen.Ha kihült rakja a karikákra kb. 30percre belőle.

Elvileg a kávé a hoffein miatt kitágítja az apró hajszálereket,így eltünnek a karikák is.Nem kell minden nap,mert a hatása kb 2napig tart.

Egyébként nem tudom hasznos-e,mert nincsenek karikáim,de egy próbát megér szerintem:)

2011. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
koffein*
2011. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy Lin, bár én kávé helyett leforázott feketetea filtert használok.
2011. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
próbáltam a kávésat, bár én 5 percig hallottam,és hogy nem kell megvárni amíg kiűl..na mindegy, megpróbálom úgy hogy 30 percig hagyom fent, és hideg kávét :D
2011. márc. 15. 09:24
 9/10 anonim ***** válasza:
És használt a kávés módszer?
2011. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahogy én csináltam, úgy nem nagyon.. :/
2011. márc. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!