Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 év körüli lányok! Milyen...

15 év körüli lányok! Milyen gyakran jártok fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Mert én kiakadtam, amikor aztmondták, hogy az az évi 3 alkalom, ahányszor én járok az sok. 15/L vagyok, dehát sok?? Évente 3?!


Nem értem :D sztem mások sokkal gyakrabban járnak...


2011. márc. 15. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
havonta járok
2011. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan idősebb vagyok,de kevés az évi 3.Ált 1-2 havonta kell járni.Max 3 havonta...
2011. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok lány, de én is havonta járok.
2011. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,nem sok az évi 3!

De minden attól függ mit csinál a hajaddal!

Például: Ha festve van akkor kell menned havonta, 2 havonta (attól függ milyen gyorsan nő a hajad)

Ha pedig csak úgy jársz te döntöd el mikor!:)

2011. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én évente járok, esetleg egy évben kétszer. Nincs semmi csinálva a hajammal, csak a végéből vágatok.
2011. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
évi 2x fodrász, és regggel ha nem úgy áll ahogy akarom akkor magamnak vágok belőle :D
2011. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mikor hogy... régebben gyakrabban de szerintem most voltam utoljára fodrásznál úgy elcseszte :S esetleg még elmegyek vmi normális fodrászhoz vmi fazont csináltatni és onnantól magamnak :D
2011. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én évi 2-3x járok, akkor is csak a végéből vágatok le


mondjuk nekem nincs festve, és éppen növesztem, nem is problémás, úgyhogy csak néha szoktam menni, meg mondjuk karácsonyi ünneplés előtt csináltatok valami jót, de ennyi

2011. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem mindig elrontja a hajam..:D

szval mostmár nem megyek fodrászhoz..amúgyis növesztem..itthon kicsit megtépem..frufrumat levágom..azt csövi:D

2011. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem sok az évi 3 alkalom.

Viszont azért leírom a véleményemet (nem rólad, kérdező, mert ezek alapján nem ide tartozol. Csak általánosságban úgy eszembe jutott.)

1. Egy 15 éves gyanítom, hogy nem saját maga keresi meg a rávalót, jó, vannak milliomos apucik-anyucik, akiknek a kicsi lánya(/fia) elszórhatja a pénzét, de ha nem olyan a háttér, akkor a havonta az kicsit sok.

2. Valaki írta, hogy attól függ, vágás, festés... Szerintem egy 15 évesnek még nem hiszem, hogy festenie kéne a haját, legalábbis én így gondolom...

2011. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!