Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért, és milyen gyakran...

Miért, és milyen gyakran jártok fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Én utoljára vagy 10 éve voltam, amikor is jól elb@szta a fejem, és még egy rakás pénzt is ott kellett hagyni. Azt mondtam neki, az aljából vágjon egy kicsit, erre felnyírta hátul, teljesen rövidre.

10 éve csak édesanyám vágja a hajam egyrészt, mert nem jut fodrászra, másrészt, mert már nem tudnám rájuk bízni magam. Alkalmakra inkább megcsinálom magamnak a frizurákat (esetleg kellékeket beszerzek lakótársaktól, innen-onnan), és senki meg nem mondaná, hogy nem a fodrásznál hagytam ott több ezret érte...


2011. jún. 13. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 1,5-2 havonta megyek festetni...bár most itthon festettem be, mert így olcsóbb. De amúgy azért szoktam fodrásszal festetni, mert minőségi hajfestéket használ ami kevésbé roncsolja a hajamat és mindig rak rá mindenféle hajápoló olajat stb...:) 3500-4000Ft között fizetek általában. Vágatni 3-4havonta szoktam:)
2011. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Havonta. Festés, vágás, szárítás. Nem tudom magamnak befesteni, se vágni. Kell ennyi kényeztetés. :)
2011. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem járok. Magamnak festem, magamnak vágom. Szerencsére jó a kézügyességem, így nem tolom el:)

Bár szalagavató előtt voltam, mert a keringőre igazán jó hajat akartam, viszont ballagásra már eszembe sem jutott.

2011. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Félévente járok egészségügyi vágásra. Melegollós hajvágás 2000Ft. Ebbe benne van a mosás, vágás és formázás(hajsütővel, hajvasalóval, körkefével vagy bármivel, amit mondok neki)
2011. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 éve nem voltam egyáltalán... Nem kell nekem, hogy elszúrja a hajam. A végét vágatnám max, de szerintem úgyis többet vágna és azt nem akarom :)
2011. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb másfél havonta járok. melírozás, hajvasalás. 2500Ft-ot fizetek. Jobban is megcsinálhatná, de legalább az ár- érték arány megfelelő. Voltam olyan fodrásznál aki 5000Ft-ért sokkal rosszabbul csinálta meg.
2011. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kb havonta szoktam mivel festett hajam van nem akarom hogy lenőjön. :) vágatni már 5 hónapja nem vágattam mert növesztem , de most fogok menni és majd kicsit megritkíttatom mert sok hajam van alapból. :)
2011. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Félévente megyek, hogy a töredezett végeket levágja. Kb 2000Ft a mosás vágás szárítás. Néha nagyon ritkán csináltatok alkalmi kontyot az kb 2000-2500Ft, de ebben benne van az anyagköltség is. Festeni itthon festem anyuval 6 hetente.
2011. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én már 2 éve nem voltam, hasonló okból, mint te: túl sokat vág :D növesztem és ha kell 1-2 centit nekem is anya le tud vágni, hogy egészséges maradjon, most már jóó hosszú :D formázni meg tudom magamnak is, sütővassal, csavarókkal ... stb, viszont lehet, h. most befestetem így azért fogok járni rendszeresen


19L

2011. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havonta járok mert rövid hajam van és gyorsan nő. Nem szeretném megnöveszteni, ezért inkább folyamatosan vágatom.
2011. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!