Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Nem birok hízni

Mit csináljak? Nem birok hízni

Figyelt kérdés

164 cm és 45 kg vagyok. nem vagyok beteg csak egyszerűen nem hízok pedig egész nap eszek.ha hízok is akkor is csak a combomra megy és a hasam nagyon lapos.

azt szeretném ha a hasamra menne. 14/L


2011. márc. 16. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 26 éves nő vagyok, és van már egy kisfiam is két éve. 160 centi vagyok, és 47 kilo, és én sem bírok hízni. Szerintem ha ilyenek az adottságaid, akkor nem is fogsz. Én is rengeteget eszek, reggelire két-három szendvics, tízóraira pogácsa, süti, ebédre főtt kaja, uzsonnára gyümölcsök, szendvics, vacsorára a kisfiammal főtt kaja, vagy egy-két szendvics, aztán amikor őt letettem aludni, még kimegyek kenni kenyeret, vagy eszek egy kis ebéd maradékot. Sok üdítőt is iszok, mert sokan mondják, hogy az hízlal, meg eszek édességet is, csokit, vagy nasit, chipset. RÁadásul olyan fogamzásgátlót írattam fel, amiről azt mondták, hogy hízlal, hát nekem egy deka se jött fel tőle. :( Úgyhogy én is kíváncsi lennék valami jó tanácsra.
2011. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En inkabb a sportolast ajanlom neked. Lehet,hogy neked ilyen a testalkatod,igy orokolted a szuleidtol.

Kezdj el sportolni, fekvotamaszozni, futni naponta,illetve, ha a hasadon akarszvaltozast, akkor feluleseket.

Otthoni mozgassal, tornaval szepen alakithatod a tested. Inkabb izom lakjaban szedd fel a + kilot, mint zsirral.

De a sport melle, fontos hogy sokat egyel, egeszseges eteleket, feherjegazdagokat.

De amint nosz, fogsz meg valtozni, noiesedni :)

2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen az normális nem kell híznod, ha 20 évesen lennél ennyi akkor kéne híznod! Még fejlődésben van a szervezeted akármennyit ehetsz nem hízol, de ez később megváltozik, szóval élvezd ki!!:)
2011. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok és 163 cm-hez 49-50 kg jut.Én sem vagyok beteg pusztán a gének!Én is lekönyörögnék valakiről egy 5 kg:).
2011. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyatok rengetek vizet, és semmi cukrosat. Átmossa a gyomrot, és a rátapadt anyagokat eltávolítja, így majd fel tudnak szívódni a hasznos tápanyagok. Egyébként én 21 éves vagyok és szintén nagyon vékony voltam.
2011. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó és már nem vagy az? Te mikor kezdtél el hízni ha megkérdezhetem? :D Én is nagyon szeretnék de nem sikerül :s

16

2012. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!