Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok.158cm és...

18 éves lány vagyok.158cm és 42 kg. Hogyan tudnék hízni? Rengeteget eszek azzal nincs baj, de egyszerűen egy dekát sem bírok hízni. Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom én is szeretnék és akármennyit eszek semmi sem változik :S
2010. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló fölírása? sportolás?:P (izmosít)
2010. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az anyagcserétek miatt nemtudtok hízni
2010. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hízni?? én 158 cm vagyok és 45kiló,de kb 40 kg lenne ideális 158 cm-hez..
2010. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rambo97 válasza:
Ilyen géneket örököltél sajnos, ez van.Amúgy a pasiknak túl alacsony vagy az a probléma?
2012. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eloszoris probald meg ossze irni, hogy mit es mennyit eszel egy nap mert lehet hogy soknak tunik vagy elegnek, de meglepo ha az ember tenyleg ossze irja. En megcsinaltam es ami soknak tunt az elegnek sem mondhato. A masik meg a sport ha sportolsz akkor tobb kajat kivan a szervezet es ha nme dietazol akkor fel is hasznalja a szervezet. En is igy voltam probaltam hizni es nem ment vagy csak jojo efekt volt. Fel jott azt gyorsan lement aztan igy tovabb. Most 46kg rol felhiztam 52kg ra es tartom egy ideje. Persze evek alatt sikerult. Es nagyon oda kell fogyelni hogy eleget egyel + nasi es egeszsegeseket akkor is ha nem dietazol. Sok gyumi es zoldseg. sok sikert.
2014. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!