Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból a fekete hajszine...

Szőke hajból a fekete hajszinezőt kiszívja a nap? És szőke hajba jól áll szerintetek? (vállig érő )

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeséget kérdeztem, én sem vagyok benne biztos,de hallotam már olyanról hogy a nap kiszívja a festett hajat vagy valami ilyesmi. Ne nézzetek hülyének ha ez nem igaz:D 16/L
2011. márc. 20. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt is hallotam már hogy volt akinek nem jött ki a fekete hajszinező a hajából, meg hogy a fekete festék vagy hajszinező milyen hajon barnul be? vagy a hajszinező egyáltalán egyiken se? Segítsetek. Előre is köszönöm:)
2011. márc. 20. 10:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmilyen hajszínezőt nem tüntet el a nap.

Amit úgy jelölnek, hogy 2-es tartósság, azt is csak hidrogénnel tudod eltüntetni, úgy hogy leszívatod, másképp nem. Esetleg lenöveszted.

A naptól kifakul, bebarnul, fénytelenné válik, de nem fog eltűnni.


Amúgy a szőke hajban szerintem nem mutat jól, rettentő természetellenes.

2011. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gusztustalan lehet
2011. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hajszinező is bebarnul ?
2011. márc. 20. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szőkébe milyen melír áll jól? Ilyen rózsaszin féle szinektől mentsetek...:D
2011. márc. 20. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:

sötét szőke, és világosbarna különböző árnyalatai :)

pl. ez sem lehet rossz egy 16 éves lánynak :

[link]

2011. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem inkább nem szőke a hajam hanem sötét szőke vagy szőkés barna..
2011. márc. 20. 13:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk én fekete hajszinezővel akarok melirt tenni bele ( ízlések és pofonok) de köszönöm a segítséget!:)
2011. márc. 20. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőkébe a fekete nagyon közönséges (ízlések és pofonok), de kábé ugyanolyan hatást érhetsz el vele, mint a rózsaszínnel. Szerintem maxmimum sötét barnával kísérletezz, de arra se vállalok garanciát, hogy igényes lesz. Tudod, elég nehéz el mondani, hogy milyen melír csík áll jól, ha nem mutatsz képet a hajadról. Elég sok árnyalat van szőkéből is...

Egyébként meg a napkiszívós történet szerintem sem igaz, bár nem értek hozzájuk profin.

2012. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!