Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen sampon?

Létezik ilyen sampon?

Figyelt kérdés

Tudom, hatalmas problémákkal küzdök.:D de van ezen az oldalon annyi bugyuta kérdés, hogy még ez enyém azért elfér mellettük:)

Szóval van olyan sampon, aminek nincs illata?

Egy szuper jó új balzsamom van, borzalmas jó illatú, és szeretném, hogy csak annak az illata domináljon. Mert, ha már keveredik a sampon illatával, az már nem az igazi! Véleményem szerint nincs ilyen sampon, de hátha tévedek:)

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 23. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A dm-ben láttam olyat, hogy illatanyag- és talán színezékmentes. Sajnos nem tudom a nevét, csak arra emlékszem, hogy fehér flakonban volt, valamilyen kékes címkével. 700-800 ft körül van, de elég kicsit flakon.
2011. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!:)
2011. márc. 24. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen balzsam? :)

Egyébként szerintem igyis ugyis a balzsam illata dominál, mert azt használtad utoljára.

2011. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem a balzsam illata dominál:( ezért is kérdeztem.

Ilyen a balzsamom:)

[link]

kókusztejes :)

2011. márc. 24. 10:45
 5/5 A kérdező kommentje:
de amúgy már konzultáltam a fodrászommal, mert tőle van a balzsam is, sajnos samponja nincs ennek a márkának. De keres valami hasonló illatú sampont
2011. márc. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!