Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszer ellen valami jó...

Miteszer ellen valami jó megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos elég zsíros a bőröm és az orromat gyakran borítja. Sok mindent kipróbáltam de nem nagyon használtak. Van valami megoldás az eltüntetésére?
2011. márc. 25. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen!A kozmetikus,aki kinyomkodja.Semmi nem fogja eltüntetni sajna.
2011. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nem zsíros, de egy picit bevízeztem ma szódabikorbónát, és este rákentem. Fentvolt kb fél, vagy egy órát, lés csodákat mvelt. De annyira sokszor ne alkalmazd, mert én 3 napig csináltam esténként, és harmadik nap nem maradt az orronon bőr:S 13/L
2011. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Méz összekeverve cukorral olyan minta bőrradír, és szép sima lesz a méztől a bőröd.
2011. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Házilag nekem ez bevált: 1 natúr joghurt, kis méz és keverj bele durva szemű tengeri sót vagy kristály cukrot! :D

Én ezt használom hetente 2x.

2011. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a tejes zselatinos cucc tényleg ennyire jól kiszedi a miteszereket?
2011. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

KEdves utolsó! Nekem a 3., 4. használat után kiszedte a miteszereim 90%-át:) Ha ez nálad jónak mondható, akkor ige, bevált:) Próbáld ki, ártani nem ártasz vele. De vigyázz, h színtelen zselatint vegyél:)

Üdv: a link-es válaszoló

2011. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez a zselatin nem tépi ki a kis pihéket??
2011. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Meddig tartotta az orrán a zselatinos tejes pakolást?
2011. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Linkes válaszoló vagyok megint. Nem, nem tépi ki...semmit sem.

Nem sokáig szoktam rajtahagyni, de időt nem nézek. Ki kell tapasztalni. Az én bőrömre 2percig simán rajta kell hagyni. Olyan elven működik, mint az a tapasz, ami a drogériába kapható. Nem tudom, mennyire ismeritek. Rá kell tenni a problémás helyre (nekem az orrom) bevizezni, 5 percig kb rajtahagyni és leszedni. Az is ugyanígy kiszedi a miteszereket és egy ideig el is tűnnek. nekem az bevált, csak nem túl olcsó, aztán találtam rá erre a házi praktikára és kb ugyanaz a hatás.

2011. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!