Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megiszok 1-2 sört és annyira...

Megiszok 1-2 sört és annyira ki vörösödik tőle az arcom, hogy két napig el se múlik. Ugyan így van füstös, zárt, meleg helyeken is. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Régen elég nagy bulik után semmi arcpír nem volt, most meg már 1-2 üveg sör után rák vörös leszek.
2011. márc. 26. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Fú, én is így vagyok, bár nekem a nagyon pirosság még aznap este elmúlik, másnapra csak a másnapos pirosság marad.


Szerintem az alkohol értágító hatása vagy a meleg miatt van a bepirosodás, bár hogy 2 nap múlva is tartana... az nem tudom miért van.

Mondjuk nekem meg kb a 2. sörnél kezdődik, majd 1-2 órát ég a fejem és piros, a 4. sörre viszont már általában normális színem lesz akkor is ha nem mentem ki levegőzni.

2011. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnő a vérkeringés az erekben és valószínűleg érzékeny is a bőröd.
2011. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!