Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék frufrut, de alapból...

Szeretnék frufrut, de alapból göndör a hajam és vasalni nem szeretném, csak a frufrut. Szerintetek hogy állna?

Figyelt kérdés
[link] ez lennék én.:) ha tudtok linkeljetek képeket h milyen tipusú haj álhatna jól! előre is köszi
2011. márc. 27. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de olyan szuper hajad van, kár lenne ezt frufruval elrontani!!
2011. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Irigyellek, nekem csak az alja ilyen. XD

Ne vágass frufrut, sztem annyira jól sem állna, főleg a vasalt verzió. De egy lazán, körkefével beszárított esetleg jó lenne. Annyira azért nem göndör a hajad talán, hogy ne maradjon meg.

A vasalt frufru amúgy senkinek se áll jól sztem, meg gyorsabban zsírosodik, mert nagyon a homlokodra lapul. :S

2011. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyosak vagytok:)) csak már 1 éve ilyen a fazonja, és nagyon unom. szerintetek h dobhatnám fel?
2011. márc. 27. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet frurfrud csak kinlódni kell vele mert begöndörödik nedves időben stb.Az én halyam is ilyen mint a tied.Nekem a szemem alatt kezdődik közvetlen az oldalfrurfrum olyan tépett az egész.Én beszoktam szárítani körkefével külön, hogy jól álljon.
2011. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
frufrud bocs
2011. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a haj egyszerűen gyönyörű, le ne merd vágatni, mit nem adnék ha az enyém ilyen lenne :)

mióta növeszted? :)

2011. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok tényleg!:) 1éve növesztem, csak sajnos elmentem januárba vágatni belőle mert picit töredezett volt. az a hentes fodrász meg lávogott egy csomót:( úgy hogy most ricinus olajjal kenegetem:))
2011. márc. 27. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszul. A frufru a hosszabb fejű nőknek áll jól. Amúgy nagyon csini vagy.
2011. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!