Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátomat heti 2-3 alkalomma...

A barátomat heti 2-3 alkalommal szoláriumba küldöm. Nem igazán van ínyére, de a kedvemért elmegy. Gáz vagyok? 25/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
én nem küldeném el,mert ha szeretem akkor nem az számít hogy néz ki!És szerintem sosem vezet jóra egy kapcsolat,ha irányítva van az egyik fél,mert előbb utóbb így lefog lépni!
2011. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadod el úgy ahogy van? Az okés, hogy elmondod a véleményedet neki, de szerintem az már az ő dolga lenne, hogy megfogadja-e a tanácsod vagy sem. Nem vezet jó helyzetre, ha ráerőszakolod.
2011. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Igen, az vagy. Az egy dolog, hogy gusztustalan minden emberi lényen a természetellenes barnás narancs szín, de hogy ezzel még az egészségét is kockára teszed, kell ám bőr a képedre.
2011. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nagyon bunkó vagy!
2011. márc. 28. 16:08
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Egy irgalmatlanul hülye PITSA vagy. Keress magadnak egy bantuniggert, szánalmas kretén, ha képtelen vagy elfogadni a párodat! Az eszem megáll, milyen "emberek" vannak...
2011. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsónak: nagyon bunkó vagy!"


Már ne haragudj, de miért lettem volna bunkó?

Te kérdezted a véleményünket, ha nem viseled a negatív kritikát, akkor inkább fújj visszavonulót. Igenis erkölcstelen dolog az, hogy ráerőltetsz a barátodra valamit, amit ő nem szeretne, ráadásul ez a valami még csak nem is ártalmatlan a szervezetre. Bár ez az ő hibája is, én senkinek nem hagynám, hogy bazári majmot csináljon belőlem. Annak biza útilapu lenne a talpára kötve.

2011. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veletek. Ez kicsit furcsa,hogy ennyire befolyásolod,ő pedig hagyja magát...megérdemlitek egymást :)
2011. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Hát ez a barátodat minősíti. Azt hiszi, szereted, és hagyja, hogy hülyét csinálj belőle. pff. Már ha van köztetek ilyesmiről szó.

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

2011. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod meg remélem elküld plasztikai sebészhez, hogy csináljon neked görögdinnye nagyságú ciciket, és jó nagy geronazzós buksza szájat. Utána meg fodrászhoz, mert platinaszőkén akar látni, és még egy jó nagy piercinget is betetet a köldöködbe. A kiváló összhatás kedvéért még remélem, szoliba is elzavar. Mit szólsz?
2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyesek azt hiszik, nagyon szellemesek! Én csak a véleményeteket kérdeztem. Egyébként a páromat szeretem, és igenis sexy barnán!
2011. márc. 28. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!