Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátomat heti 2-3 alkalomma...

A barátomat heti 2-3 alkalommal szoláriumba küldöm. Nem igazán van ínyére, de a kedvemért elmegy. Gáz vagyok? 25/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ha nem ocsmány szoli barna, akkor már nem is szexi?
2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz vagy. Bunkó voltam?
2011. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindkettőket minősítetted a kérdéseddel.

Szerintem igen, gáz. De ne írd, hogy bunkó vagyok, hisz te kérdezted. Nem értem, miért kérdezel, ha a többiek válasza elől pedig menekülni próbálsz!!!!

Ha neked mondanák, hogy menj hetente 3szor olyan helyre, ahova kvázi utálsz járni, és még szélsőséges esetben kezelhetetlen beteg is lennél, nem hiszem, hogy sokáig bírnád. Azt hiszem a további véleményem nem érdekelne, hisz az előző személyek véleményei sem hatottak rád.

2011. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul 25 évesen így gondolkodni...
2011. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ő maga is szívesen járna szoliba,akkor lenne rendben a dolog.Így nem.Most magyarázhatnám,hogy káros a bőrnek,ami ezáltal hamarabb öregszik,könnyebben megbetegedhet,de minek.Inkább maradjunk annál,hogy te 'küldöd',pedig nincs ínyére.Szerintem te is érzed,hogy nem ez az ideális állapot.
2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nem gáz, kérdező. De azért a heti 3 alkalom az már sok, 1-2 is elég lenne 1 pasinak. Én pl. edzőterembe küldtem a barátomat. Úgy gondolom, hogy ha ő elvárja hogy jó alakom legyen, és mindenhol szőrtelenítsek, akkor én is elvárhatok ezt-azt. Mondjuk ha te semmit nem teszel meg neki cserébe, akkor nem éppen etikus dolog.
2011. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, gáz vagy.
2011. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!