Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egész életemben narancsbőrrel...

Egész életemben narancsbőrrel fogok szenvedni? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és fél éve megjelent a combomon de főleg a fenekemnél narancsbőr.


Azóta javult a helyzet ugyan. Sok vizet ittam, váltakozó zuhany, torna, masszírozgattam a narancsbőrös részt- ezekkel mindig javul. Ja és kerülni szoktam az éjszakai evést.


De ha kihagyom pl a masszírozást, vagy azt, hogy nem iszok sokat, akkor rögtön visszatér a narancsbőr.


És már nagyon unom. egész életemben az lesz, hogy masszírozom a bőröm, meg hányásig iszom a folyadékot már bocsánat de rohadtul unom az egészet.


Egészségtelenül sem eszem , csokiról is lemondtam, chipsről is. Szoktam enni csirkét, salátát, gyümölcs, zöldség. Ha nem is teljesen de félig meddig egészségesen étkezek.


Tudom, hogy a zsírszövetek felhalmozódása...Igen utánanéztem.


Akkor még is mit kéne elkövetnem még, hogy jobb legyen a helyzet?

Vagy egész életemben ezzel fogok küzdeni?

Szoknyát se merek felvenni.

Ja és vékony alkatú vagyok, tehát az egy nagy tévhit, hogy csak a ducibbaknak lehet narancsbőre..mondjuk ezzel mindig is tisztában voltam.



Ti mit tettetek vagy tennétek?


Van ami ugyan nem örökre de javítja a helyzetet??



köszi, ha elolvastad.

üdv.


2011. ápr. 2. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán rendszeres biciklizés segítene. =/
2011. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kinek hogy...

még a tornázás sem segített túlzottan csak az, hogy ha rendszeresen iszok folyadékot

2011. ápr. 2. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig sem tudtam magam igazán elfogadni de ez még az ismerkedésekre is rányomja a bélyeget. nem elég hogy nem vagyok egy szépség de még ez is.. tudom hogy másnak nagyobb baja van, de még is ez az én rohadt életem kíkívánkozik belőlem ez a sok sz@r. -.-
2011. ápr. 2. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú hát én sajnos nem tudok neked ebben tanácsot adni,mert nekem is van elég narancsbőröm sajnos.:S Viszont le a kalappal előtted,hogy ennyi mindent elkövetsz azért,hogy elmúljon,irigyellek érte,én annyira akaratgyenge vagyok ahhoz,hogy ezeket a dolgokat betartsam meg rendszeresen csináljam...Egyébként én nem is annyira tudom elképzelni,hogy olyan rossz lehet nálad a helyzet,ha ennyire törődsz vele,de elhiszem,hogy te úgy érzed,hogy zavaró.További kitartást neked!
2011. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ,

Neked is sok sikert ez ügyben!

Kitartó lennék- hát néha úgy érzem, hogy inkább buzgó vagyok mintsem kitartó mert már tényleg nagyon unom.

egyébként a látványosabb narancsbőrt is ellehet tüntetni járj el megmasszíroztatni lehet, h én is ezt fogom tenni majd.

sportolni is fogok majd. valahogy most már rájöttem arra, hogy nem érdekel az egész majd korrigálom valamivel és ha nem foglalkozok vele túl sokat akkor sem fog majd idegeimre menni. csak mással kell eltölteni az időt. majd beiktatok sétáló napokat vagy sport napokat.- az legalább élvezetes.:)

2011. ápr. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!