Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan epilaljatok a labatokat?

Hogyan epilaljatok a labatokat?

Figyelt kérdés
En ha leepilalom a labam, 1 het mulva mar kezd szurni, de meg ujra epilalni sem tudom, mert tul picik a szalak. Ti hogyan csinaljatok hogy mindig szep legyen es a labatok melyik reszet epilaljatok? Nektek mennyi ideig marad sima? Hasznaltok valamilyen kremet? (irjatok nemet es kort)
2011. ápr. 10. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is hamar szúrni kezd..valószínűleg azért, mert van amit elszakít és nem kitép! Am én utána garniernek azzal a nagy testápolójával kenem be,vagy a baleanak azzal a tégelyes, kókuszos testápolójával.


20/L

2011. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régebben én is epiláltam a lábam, eléggé fáj aztán már 1 hét után kezdett szúrni. Szerintem nem éri meg a szenvedés. Én télen borotválni szoktam, igaz így csak 2-3 napig nincs rajta szőr, de nem jár fájdalommal. Nyáron gyantázom, nem fáj annyira mint epilátorral, mert egyszerre tépi ki a szőrt és szinte meg sem érzed. Én epilátorral egyedül a hónaljamról szoktam leszedni a szőrt, mivel ott ha leborotválom sokkal hamarabb visszanő a szőr mint másol, gyantával pedig egyszer próbálkoztam, de a gyantáról a massza odaragadt és a szőrt nem tépte ki.
2011. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kozmetikus vagy te gyantázod?milyen gyantával?
2011. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, kozmetikussal még nem csináltattam. Amúgy Veet-tel, mást még nem próbáltam.
2011. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legúljabb katalóguba van egy alapozó,ilyen fekete színű...abból lehet mintát kérni? sajnos neten még az előző katalógus van fent így nemtudom a pontos nevét!:/

vagy arról valami vélemény?

2011. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az egyszerre több ablak átka...:D

bocsi, nem ide akartam küldeni elözöt:)

2011. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!