Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért Emo ez a haj? Nem bírom...

Miért Emo ez a haj? Nem bírom felfogni! XD

Figyelt kérdés

[link]

Levágattam ilyenre a hajam és csak egy kicsit belelóg a szemembe. Erre le Emo-ztak a suliban.


2011. ápr. 11. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem ez egyáltalán nem emos...egyébként meg ha te vagy a képen tök jól áll neked ez a frizura :)

16/L

2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem ő :D ez "liz vagyok" az mtv-ből. amúgy meg akik le emóznak azok nincsenek felnőve. olyan gyerekes már ez.... nekem is ilyen hajam van és nem szólják meg. amúgy meg nem kell vele foglalkozni ;)
2011. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ismerős dolog.

Anno én is ilyenre vágattam és rögtön én lettem az emo a suliba. -.- mára már lenött és egy cseppet se lóg bele a szemembe mégis én vaok még az emo -.-

A mi sulinkba (vidék) akin már meglátnak egy kockás sálat netán hajpántot már emo-s .

Szal ez azért gáz.. -.- sok csicskagyík-.-

nem kell velük foglalkozni.Mond nekik hogy neked legalább van stílusod ők meg kiscsíracsigák :D

2011. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. ápr. 12. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanmár,egyáltalán nem emo-s.

nekem is belelog a hajam a szemembe,csak én fiu vagyok,1héten 1x ki is vasalom a végeit hogy ne álljanak nagyon el, nekem is szokták mondani hogy mekkora 1 EMO vagyok már, közben pedig közöm nincs az EMOkhoz :))

attol mert még valakinek belelog a szemebe a haja,attol nem EMO-s, cask hát a mai fiatalok ezt igy azonositották...

2011. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!