Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja felfogni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja felfogni hogy vége?

Figyelt kérdés

JÚNIUSBAN jártam egy sráccal....igazából nem is nevezném járásnak mert csak olyan "csakhogylegyenmellettemvalaki" féle járás volt


de 3 nap után szakítottam vele mert szegény gyerek nagyon nyomi volt....


mármint nem az,csak olyan tipikus elkényeztetett,kőgazdag cicafiú


de szóval a lényeg,hogy nagyon nem jött be


és mint írtam,ez volt júniusban


azóta állandóan zaklatott


hívogatott,üzeneteket küldött,volt olyan is,hogy hajnali 1kor arra keltem fel,hogy visszahívókat küldözgetett....hát nagyon örültem neki.....


és facebookon is írogatott


erre letiltottam mindenhonnan,egy ideig nyugi volt,de a barátnőmmel elkezdett üzengetni,hogy adjam már meg neki a telószámomat,meg minden


erre megmondtam neki,hogy húzzon mostmár a jó édes anyukájába...

jó,ez most tudom,hogy durva volt,de annyira idegesít hogy azt elmondani nem tudom....


erre nem keresett egy jó ideig,csakhogy kitalálta,hogy akkor megy suliba amikor én


és minden egyes reggel leáll nekem köszöngetni meg kérdezgetni,hogy mizu???hogy vagy???


és már megmondtam neki,hogy szálljon már le rólam,mert hihetetlenül irritáló


erre basszus,úgy tesz,mint aki meg se hallja,tovább dumál nekem,hogy hogy cseszett ki tegnap előtt a nem tudom milyen tanárával


bocsi hogy hosszú lett :D


de mit csináljak?? ha elküldöm melegebb éghajlatra,nem érdekli


agyf@szt kapok ettől a gyerektől!!!


2011. okt. 19. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Reklám:
2011. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni :D


szerezz egy új pasit, akkor talán felfogja...

2011. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert a kutyámnak több esze van
2011. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de pont ez az hogy azóta már volt egy barátom,de még ezek után is hívogatott xDDD


áááá....


utolsó: ohh hallod,még egy marék lepkének is több esze van mint neki...

2011. okt. 19. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem mond neki h találkozzatok a kék osztriga bárba... ha tényleg ennyire hülye akkro elmegy és hidd el... következö naptól fogva nem fog zaklatni... akkor más más fogja érdekelni ;)


-R-

2011. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!