Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyes ha 16 évesen napi...

Helyes ha 16 évesen napi egyszer iszok fehérjét (2 db tojás; 2 dl tej) és fekvőtámaszozok? Lesz ennek eredménye? És ha lesz mégis mennyi idő?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon jó fehérjeforrást találtál te is lol nemhogy ennél húst tejbe tojásba alig van fehérje szinte de melette sok a zsír, fekvőtámasztól meg mit akarsz te hízni 50kg-ot izomban? Tanultál te bioszt?
2008. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
2dl tej tartalmaz körülbelül 2gramm fehérjét. A két tojás körülbelül hasonló mennyiséget tartalmazhat. Alapból egy egészséges nem sportoló egyénnek ennek a többszöröse (minimuum 40szerese) kell. De ezzel a mennyiséggel nemhogy izmot építesz hanem leépíted nem csak az izmaidat de a szervezeted minden egyes részét is. 16 éves vagy kicsit használd a buksid!
2008. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Ez kb 16g feherje, ez semmi.

Masreszt ha nyers tojast eszel akkor majd ha jon szalmonella bacsi, es nem fogsz neki orulni.

Tovabba a tojasban sok az allati zsir es magas a koleszterintartalma ami nagy mennyisegben nem egeszseges.

A fekvotamasz megint semmi, keress valami komplexebb mozgast, menj sportolj valamit.

(Tigi)

2008. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hagyd a tojásokat, egyél rendesen (ügyelj a szénhidrát-fehérje arányra)

Én most 104kg vagyok, mindig fekvőztem+húzódzkodtam, ha nem volt pénzem kondizni járni. És igenis volt eredménye. De állítom, hogy sajnos ez is genetika függvénye, minden ember szervezete más időn belül reagál a fizikai megterhelésre. És persze számít az intenzitás és az alkatod is. Sok sikert!

2009. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és persze nem mindegy, hogy mi cél. Nagyobb izomtömeget nem fogsz tudni felszedni olyan gyakorlatokkal, melyeket a saját súlyoddal végzel.
2009. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!