Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti barna hajból vöröset,...

Eredeti barna hajból vöröset, hogyan?!

Figyelt kérdés

Középhosszú, eredeti csokoládébarna színű hajam van, de a fejemben megszületett az az ötlet h pirosas vörös(intenzív vörös)hajat szeretnék!

Befogná elsőre a vörös hajfesték az természetes barna hajam? leszívatni kell? vélemények, tapasztalatok?

mellesleg barna a bőröm és zöld a szemem!:-)


2011. aug. 17. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell leszívatni, barna hajat be fogja fogni a vörös. max elsőre még nem lesz az igazi, de pár festés és biztos szép lesz:)
2011. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom ilyen Rihanás színű hajat szeretnél?

Nem akarlak megbántani de nagyon sza.rul állna próbálkozz inkább gesztenyebarnával

még maga Rihanánnak sem áll jól ez a hajszín pedig őt mesterfodrászok kezei alatt van nem h egy mezei embert

ha mindenképp vörösre akarod festeni vegyél hennát a patikába és úgy csináld meg vagy keress utána h működik

2011. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után tuti megbánnád! Gondold meg nagyon. Azt utána havonta újra kell festeni (töveket legalábbis). Ha meg meguntad csak akkor lesz olyan mint volt amikor lenő. És addig?
2011. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:D

Nem.. annyira durván intenzívet nem szeretnék mint Rihannáé!

ilyet szeretnék ->

[link]

Hát amiatt nem aggódok, hogy mi lesz, hogyha megunom vagy már nem tetszik mert akkor visszafestetem barnára és kész is! nem fogok siránkozni, hogy nem kapom vissza az eredeti barna hajam!:D

2011. aug. 18. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nem mostani a kérdésed, remélem nem festetted be!:) Én férfiként a természetes barna hajú lányokat szeretem, de ha az festett barna, akkor az nem tetszik, az festett és nem természetes. Nem a hajszín számít, hanem hogy festve van vagy sincs.
2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem festettem be végül :) azóta is természetes barna hosszú hajam van :D
2013. máj. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!