Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Lehetőleg házi módzser legyen.
2011. nov. 6. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem pont házi, de a kén szappan nekem nagyon bevált. Szinte egy hét alatt eltüntette a pattijaimat, persze volt 1-2 rajtam, de én nagyon ajánlom. Csak egy picit szárítja a bőrt.
2011. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már "sárgák" akkor tiszta kézzel nyomd ki őket (persze előbb megmosod az arcod) de ne erőltesd.

Utána kend le pálinkával, szalicilos szesszel, ilyesmivel. Ha piros marad, akkor egy kis Neogranormon-t tegyél rá éjjelre vagy otthon.

Ha éppen nem nyomkodtad meg az arcod, pár naponta érdemes megcsinálni, hogy egy kis élesztőt felengedsz egy egész kevés langyos vízzel, amíg krémes nem lesz, és ezt felkened az arcodra, rajta hagyod kb 5-10 percig amíg ki nem szárad, nagyon jót tesz a pattanásos bőrnek.

2011. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én teafaszappant használok már egy ideje és nekem segített, reggel és este mosom vele, utána pedig hidratáló krémet használok
2011. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a fogkrém segít. Este bekened az arcod vele, és reggel lemosod.Ezt ha három napon keresztül csinálod, használ! nekem is beválltí!
2011. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez nem igazán házi módszer.Én az Aknesolt ajánlom.Gyógyszertárban lehet kapni(azt hiszem 1000Ft).

Na ha megvan a lötty,akkor megmosod az arcod meleg vízzel,és vattacsomóra teszel a cuccból.Bekened vele az arcod és kész.Egy nap 2-szer kell bekenni az arcod(reggel és este).

2011. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!