Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » április elsején festettem be...

április elsején festettem be a hajam. Káros lenne ha megin befesteném?

Figyelt kérdés
fekete a hajam de multkor sötétbarnát tettem rá mert mindig feketén szokta befogni de most világosbarnára fogta.jo nem, csak a feketéhez képest elüt...nagyon káros lenne megint befesteni kb szerda környékén?
2011. ápr. 16. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. Te látod, mire hogyan reagál a hajad. Én volt hogy kevesebb idő eltelte után festettem, az én hajam jól bírja. Ha amúgy jó állapotban van, akkor én befesteném.
2011. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi baja szerintem:) oké köszi:)
2011. ápr. 16. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nem káros.. vagyis naa az. dee nem anniyra mintha egy hét lenne a két festés között.. ha befestetted a hajad április 1-jén utánna eltelik két hét megint festeheted.. 2 hétnek elkell telnie 2 festés között
2011. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt nem is tudtam.bár egyszer egymást követő nap festettem mert foltos lett de azmég fénykoromban volt..:D köszi:]
2011. ápr. 17. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!