Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy pattanásom és abból csak vízszerű anyag jö, de körülötte egy kicsit mintha meg lenne dagadva?

Figyelt kérdés
Tehát nőtt egy pattanás a homlokomon, az a fájós tipus, ahol körülötte egy kis területen fel van duzzadva és vízszerű anyag jön ki belőle? Tudom, hogy a pattanásnál ha már ilyen jön ki, akkor nem szabad kinyomni, de akkor ez mi és mitől van? Mert nekem annyira nincs szíros bőröm, sosem voltam az a nagyon pattanásos, inkább az a havonta kijön 1-2.
2011. ápr. 30. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezzel várj még kicsit, míg megérik.

Lehet sose fog kifele sárgulni, csak érzed, hogy ott van, és ösztönösen piszkálod...

De ne piszkáld! majd magától visszahúzódik.

Mert ha ilyen éretlen és (gondolom fájósabb is a szimpla pattanásnál), akkor ha nyomokodod, nagyon piros és sebes lesz és ez sokkal nehezebben múlik el...

Tapasztalat...

2011. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor nem piszkálom, vagyis megpróbálom:)
2011. máj. 1. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, amit az első:) ne piszkáld, szinte biztos, hogy visszahúzódik, ha pedig még sem, akkor beérik, és ki tudod nyomni. Esetleg valami bőrnyugtatós krémet, ami a patikra is szoktál rákenhetsz, hacsak azért is, hogyha krémes, akkor kevésbé 'csábít', hogy tapogasd...:D
2011. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A levendula krém gyulladáscsökkentő hatása miatt csodákra képes!:)
2011. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!