Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy olyan reklám, ahol...

Van egy olyan reklám, ahol eltörik az ollót, mert nem kell levágni a töredezett hajat, ez a sampon segít rajta. Ennek mi a neve?

Figyelt kérdés
Tényleg hatásos? Eltűnnek a töredezések? Mert nem akarom levágatni,viszont totál töredezik:(
2009. márc. 9. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy a reklámnak: a kiszáradt, töredezett hajon nem fog segíteni a Gliss Kur (merthogy erről a samponról van szó) sem, csak az olló. Egyébként ha túlesel a vágáson, és utána Gliss Kurral mosol hajat (és ilyen balzsamot is kensz rá mosás után), tényleg segít valamelyest, legalábbis nekem bevált! :)
2009. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák de én használtam ezt a Gliss Klurt,nagyon száritotta a hajam.Ami nekem bevált,hajkellékesnél lehet kapni pakolást.Zöld fehér tégelyben van Placenta a neve.És nem is drága,sokáig elég.
2009. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,a töredezést lekell vágni,legalább az aljábol egy kicsit,mert a haj tovább sérülhet.
2009. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban Gliss Kur reklám.

Nekem nem vált be, vagy legalábbis nem tudom. Nem egy csodaszer. A többinél jobb, de nem akkora szám.


Az a fontos, hogy használj sok hajpakolást és ha lehet, festést, vasalást, göndörítést, szárítást mellőzni.

Ha pedig nagyon rossz állapotban van akkor érdemes fodrászhoz menni, mert lehet indokolt egy kisebb vágás, mert van amin már semmi sem segít de hosszútávon többet nyersz.

2009. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És van egy jó,bevált hajpakolásotok? Ami erre a problémára jó, és nem kell elmennem üzletbe a hozzávalókért,mert itthon is megtalálhatóak.
2009. márc. 9. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azóta nem törik a hajam, amióta az Elseve méhpempős sampont és balszamot használom. Nekem nagyon jót tett. Fényes, selymes a hajam, és nem törik. Csak ajánlani tudom.
2009. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!