Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha többet vasalnám a hajam...

Ha többet vasalnám a hajam simább lenne nem lenne olyan göndör?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha többet vasalnád szétroncsolódna... Miért nem jó a göndör? Sokkal egyedibb mint a snassz tucat simahaj... :D
2011. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem göndör alapjáraton, vagyis volt. Mostmár csak hullámos, mert állandóan kivasalom. Nem vagyok tudós, de a válasz szerintem Igen.
2011. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem régen egyenes volt a hajam, majd behullámosodott. folyton vasaltam, majd egy olyan félév után már beloknisodott..:D szal hiába vasalom ki 50szer, ha megmosom, egyből visszaáll. a válasz szerintem nem. mondjuk lehet függ a hajadtól is(vastagsága,sűrűsége,erőssége,rugalmassága)
2011. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem alapból hullámos, loknis később mikor több éven át vasaltam már fent sima lett.. nem jó. tetszett hogy olyan szépen hullámosodik be a maga módján (ha végképp rosz helyen volt kijavítottam) most pedig ha "hullámos" hangulatom van, nehezen tudom elkészíteni, mint korábban. volt h egyik nap nemvolt időm a vasalásra, kérdezték mit csináltam a hajammal mert olyan szép?! mondom semmit x)
2011. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A haj szerkezete (göndörsége, egyenessége) ugyanolyan genetikai tényezőkkel befolyásolt, mint egyéb testi tulajdonságaid. Ha mint élet kifejlődsz, jó esetben egészségesen születsz meg, egészséges tüdővel például. Ha 12 éves korodtól 30 éves korodig napi 2 doboz cigit elszívsz, a tüdődet tönkreteszed, tehát a tüdőd roncsolódik. Ugyanez igaz a hajadra is, a vasalás inkább árt, mint használ.
2011. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!