Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok! Mi a véleményetek, ha...

Srácok! Mi a véleményetek, ha egy lánynak piros színű a haja?

Figyelt kérdés
Emellett igényes, nőies ruhákat hord. Főleg 18-25 közöttiek válasza érdekelne. :)
2011. máj. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hétköznapok nem lesznek egyszerűek...
2011. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. máj. 13. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:

A Te dolgod,de komolyan azt hiszed,hogy ez bejön a pasiknak?

Ha van barátod és neki tetszik akkor esetleg,de ha párválasztás előtt állsz akkor inkább ne,mert jelentősen csökken az esélyed,inkább csak kinevetnek. Bocsi,nem megbántani akartalak,csak őszinte véleményt mondtam.

2011. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok ne haragudj,de nekem nagyon bejön :D

Szerintem sexy :)

Ja és nem vagyok leszbikus.

2011. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem hiszem azt, hogy ez a pasiknak bejön, szerinted miért tettem fel a kérdést?? Nekem is nagyon tetszik, de még nagyban hezitálok rajta. Úgy látszik a lányoknak jön be csak:))

2011. máj. 13. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
pirosat még nem láttam, viszont kéket már igen. érdekes jelenség volt a lány, bár kifejezetten szép volt, persze nem a haja miatt.
2011. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évig volt piros hajam, és úgy is tetszettem a fiúknak. Sőt most, hogy már barna a hajam, a barátom, aki csak képről látott piros hajjal, mindig mondja, hogy szerinte az állt a legjobban,(persze így is tetszem neki).

Nem lennék már piros hajú, de nagyon szerettem.

Kék hajú lányt én is láttam már, sőt ismerek is egyet. Nagyon sok fiúnak tetszik, persze amúgy is szép az arca, az alakja.

2011. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem pink-fekete volt a hajam és a pasinkak nagyon bejött.
2011. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 éjszakára bejönne. Hosszú távon nem. Az ilyen nőt exhibicionistának, nagyviláginak és k..vásnak tartom.
2011. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem egyből az jut eszembe, hogy valami fontos hiányosságáról/negatív tulajdonságáról akarja elvonni a figyelmet.
2011. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!