Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről? Jobb...

Mi a véleményetek erről? Jobb mint a hagyományos?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire szárítja a hajat? És meddig maradnak meg a hullámok? Köszi a válaszokat! :)


2011. máj. 15. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

hát kb annyira szárítja, mint a hajvasaló, de kicsivel kevésbé töri a szálakat.

a tartósság pedig. ha megszárítod, aztán hajhab. besütöd és utána lakk akkor következő mosásig kitart :))

2011. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Most akarok majd venni, eddig nem használtam hajvasalót se, azért kérdeztem, hogy mennyire szárítja! :)
2011. máj. 15. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

őő hát hajszárítót csak használsz :) az is szárítja a hajat és nem tesz jót neki, de ez annál jobban töri. hővédő krémet mindenképpen használj hozzá.

mindennapos használatra nem ajánlom, mert tönkreteszi a hajadat, de havonta 1× belefér, hiszen a praktikával, amit írtam elég tartós. ha elfekszed is jól áll, mert nem igazán tudod elfeküdni;)

2011. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!