Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes kipróbálnom a Kallos...

Érdemes kipróbálnom a Kallos valamlyik hajpakolását?

Figyelt kérdés
Nagy jó dolokat hallottam a Kallos tejproteines/latte-és/placentás pakolásairól. De mindenki azt írt hogy nagyon száraz, igénybevett a haja. Én hetente 2x mosok hajat, és nem mondan ám nagyon száraznak, csak a tapintása. Tudjátok nem az a selymes, puha amilyet szeretnék. Viszont mivel nekem nem nagyon száraz ezért félek hogy inkább zsíros lesz tőle hajam. Már írtam, hogy heti 2xer mosok hajat és a hajmosás napján már kicsit zsírosabb és ugyanúgy száraz nem annyira kellemes tapintású. Szerintetek érdemes kipróbálnaom? Esetleg hasonló tapasztalatok?
2011. máj. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen selymeset szeretnél,akkor a HerbalEssence hajpakolást ajánlom,kék tégelyes-ne törj le.Ápoló és nem zsírosít ám.
2011. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy baromi egyszerű tippem: az ilyen hajpakolásokat mindig hajmosás előtt használd. Felkened, fél óra múlva lemosod, megmosod a hajad. Akkor nem rakódik le rajta a sok felesleges trutyi, nem lesz zsíros hatású meg lelapuló a hajad emiatt. :D

Ja és fejbőrre ne kend, csak úgy fültől lefelé kb. Kallost (ami valójában Serical, de mindegy) még nem próbáltam, de szag, állag alapján nagyon hasonló, nagy tégelyes, DM-es pakolásom volt, nem rossz. :D

2011. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a Kallost egyáltalán, eddig bármit vettem (pakolás, sampon, balzsam) minden elég rossz volt. Nem túl drága, 250-300 ft-ért veszel egy kis tégelyeset és kipróbálod. Sokat nem veszítesz vele.

Én is mindig azt olvasom, hogy aki annyira el van tőle ájulva, annak általában töredezett és nagyon száraz a haja, azon meg amúgy is csak segíteni lehet. Nekem egészséges a hajam, úgyhogy semmi érdemlegeset nem csinált vele a pakolás, csak gubancos lett tőle. Viszont például a Syoss moisture pakolás nagyon jó volt (a Syoss balzsammal ellentétben, mert az rettenet rossz).

Alapszabály, hogy legalább fültől, de inkább nyaktól lefelé használd a pakolásokat, akkor nem zsírosítják a hajat. Ha mosás előtt használod semmit nem ér.

2011. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!