Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomépítő tréning, avagy mit...

Izomépítő tréning, avagy mit érdemes kipróbálnom?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nem voltam sohasem gyenge de úgy érzem eljött a pillanat amikor rám férne egy kis izom. A google -ben nem bízom ilyen téren mert sok találat csak emberek megvezetésére van. Azt tudom hogy enni is kell ahhoz hogy erősödjem (ergó hízókúra), tehát ha valaki tud olyat amit kipróbált és bevált neki akkor legyen szíves ossza meg velem/velünk. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. szept. 19. 21:40
 1/4 bix ***** válasza:

ez a kérdéskör elég nagy remélem te is érzed. komplett oldalak tonnaszám rogyadoznak a cikkektől tesztektől tippektől és edzésektől.


a googli jó csak tudni kéne szelektálni. body.builder.hu tesztoszteron.hu. ezeken megvan minden. kajától az edzéseken át a tápkiegészítőkig. olvass, tanulj.

2011. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.
2011. szept. 20. 15:09
 3/4 anonim válasza:
Nálam bevált módszer: júl.13 : ) ekkor kezdtem gyúrni..játszótéren rudakon(nem röhög) húzodszkodást csináltam meg mindent amit el tudsz képzelni és naponta 5 -ször ettem...8 tojásból rántotta meg ilyenek..sok hús és akkor voltam 64 kiló meost 70 amiből őszintén mondom legalább 4 kiló izom..mert fölösleg ugyan nem jött rám de azt se hiszem hogy szintiszta 6 kiló izom ..nha mindegy de a huzodszkodás nagyon hatékonyan fejleszt mert nagy a súly és robbanásszerüen lehet nőni tőle..nekem bevált.
2011. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bix jól beszél, de még lesd meg a kettlebellt is.
2011. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!