Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásom incs ez nm is baj....

Pattanásom incs ez nm is baj. De miteszerrel televan az orrom és a szemem alatt vis az orrom mellet :S ez ellen lehet vmit tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát erre évek óta keresem én is a megoldást, mert kozmetikus után egy hétig vörös az ember feje, de a miteszerek két nap után ugyanúgy ott vannak. :S
2011. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na csajok, akkor irány a kozmetikus, ő kitisztítja a mitiket és ha tőle hazajöttök, akkor Lubexyl szuszpenzióval mosdjatok. Előbb naponta, később elég hetente 2x. Patikában kapható, 2000 ft körül van. Nekem ez tette helyre a miteszeres bőröm, örökké hálás leszek neki :)


25/N

2011. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kozmetikus kinyomkodja, tesz rá krémeket, de csodát ne várj. Mindig is lesz, csak kevesebb mennyiségben. Mivel a fekete miteszer igazából kosz, por. :)
2011. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok miteszerem és pattanásom volt, de van egy nagyon nagyon nagyon jó kozmetikusom és eltüntette őket.. Csak nagyon ritkán egy-egy pattanás.. Egyébként én még a fekete szappant tudom ajánlani.. Meg kell keresni egy nagyon profi kozmetikust. :)
2011. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a fekete mitesszerekkel nincs is baj, azon könnyű segíteni, de a fehéreken nem, azt akármivel kenem, akárhogy tisztíttatom, tisztítom, két nap múlva ugyanolyan rossz. A fél patikát és drogériát kipróbáltam már. :(

A feketéket megoldja a kozmetikus, ha neked olyanod van, meg a rendszeres tisztítás. :D De az elhelyezkedés alapján sztem neked se olyan.

2011. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták, kozmetikus, de kipróbálhatod a Balea bőrradírját is (kék kupakos, dm-ben kapható), ez segíthet megszabadulni a mitesszerektől.


Kedves utolsó, azt hiszem nekem is fehér mitesszereim vannak. Apró pattanásnak tűnnek, de nem pirosak, nem fájnak, és nem lehet kinyomni őket. Viszont általában pattanás lesz belőlük. Ezt hívják fehér mitesszernek? Tényleg semmi nem használ ellenük? :/

2011. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!