Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete mitesszereket kinyomh...

A fekete mitesszereket kinyomhatom otthon? És hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Az orromon, meg az arcomon, és a homlokomon vannak mitesszerek. Elég sok. és ez nagyon zavar...
2011. máj. 29. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg ki nyomhatod,de nem ajánlom,főleg ha nem tudod őket normálisan kinyomni.

Szóval a menete:érdemes előtte felpuhítani(főzzél kamillateát és hajolj fölé amikor gőzölög,10-15perc)majd egy steril ronggyal nyomkodd ki őket,majd fertőtlenítsd le:)

2011. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam nyomkodni őket héha fürdés után, amikor puhább a bőröm... de miért nem ajánlatos??
2011. máj. 29. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem érdemes,mert ha nem jól nyomod ki akkor begyulladhat és pattanás lesz belőle.(nem első vagyok)
2011. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Levander ***** válasza:
Pontosan. :) Inkább menj el kozmetikushoz, de fontos, hogy olyat válassz, aki nem körömmel nyomkod!
2011. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, kozmetikus... Nemrég voltam, kb. egy hónapja, és majd elmegyek valamikor, de most éppen nincs rá keretem.
2011. máj. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!