Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem miért nem használ a...

Nekem miért nem használ a solutio antisudorica ha egy héten csak 2szer használom?

Figyelt kérdés

amikor megvettem 2 naponta használtam ,mert annyira nem szárította ki a bőröm(bár volt amikor meghaltam a viszketéstől de akkor lemostam), most meg már szinte nem is hat egyáltalán :( illetve kevesebbet izzadok, vagyis én azt látom a felsőmön lévő folt miatt, de mégis:( eddig használt most meg nem... miért?:(

lehet hogy az hogy átálltam ,hogy reggelente használom?


2011. jún. 4. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mert ez is csak egy ideig hatásos. Ha minden nap kened, egy idő múlva már nem kell olyan gyakran, de apránként kell növelni a napokat, aztán egy idő múlva elég lesz csak heti 1× használnod. De ha egy ideig nem kened, akkor elmúlik a hatás, és újra izzadni fogsz.

csináld azt hogy minden nap kend, aztán ha már nem izzadsz akkor 2 naponta, aztán 3 naponta és így tovább.

2011. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én minden nap kenem, kivéve, ha csak itthon vagyok, mert akkor nem.nekem így elég jól beválik.
2011. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!