Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sószappan használt nektek?

A sószappan használt nektek?

Figyelt kérdés
Eléggé pattanásos a bőröm, és most nemrég kezdtem el használni sószappant. Nektek használt? Mi a véleményetek róla?
2011. jún. 4. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén? Hazsnáltam ezt is, meg kénes szappant, meg lush katasztrófa pakolást, az összes létező pattanás elleni krémet, szérumot, teafaolajat...

Az egyetlen ami tényleg segít az a bőrgyógyász. Nem egyik napról a másikra, de nekem pl 3 hónapos antibiotikumos (tehát nem hormonális, és nem azt a brutál pattanás elleni gyógyszert írta fel) kezeléssel teljesen rendbe jött az amúgy nagyon durva bőröm.

Én arra tippelnék, hogy neked sem fog használni, de már úgyis megvetted, arcot tisztítani meg kell valahogy, de menj el az orvoshoz.

2011. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve használom, az enyhén pattanásos de nagyon zsíros, miteszeres és tág pórusú bőrömre. Nem rendszeresen , amikor eszembe jut kb. 2 naponta 1x.. nem tapasztaltam nagy változást sajnos :\\
2011. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, ez használni fog. Már elég sok mindent kipróbáltam. Orvosnál is voltam, antibiotikumot írt fel nekem is, ha jól emlékszem 2 hónapig szedtem, segített, de nem múltak el teljesen, és miután befejeztem visszajöttek.
2011. jún. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!