Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fiút hogy lehet rávenni,...

Egy fiút hogy lehet rávenni, hogy egy kicsit ápolja az arcát?

Figyelt kérdés

A barátomnak nagyon szép arca van csak hihetetlenül elhanyagolja. Durván pattanásos és közbe meg nagyon hámlik. Az orrát is vakarja szegény és cafatokban jön le a bőr és ilyenkor még vérzik is. A hajára, öltözködésére fordít figyelmet de arcával, bőrápolással teljesen igénytelen. Tudom hogy nem ez a világ legnagyobb gondja de ahogy ő is értékeli h igényesen nézek ki, én is szeretném. Már próbáltam rávenni, h krémezze de ő azt nem mert utálja, idegesíti, nők szoktak ilyet. Kozmetikusról hallani sem akar, oda szintén cska nők járnak szerinte. Bőrgyógyászhoz nem akar elmenni de sztem ott is kb krémet írnának neki fel.

Valami tanács, hogyan lehetne rábeszélni? Sztem őneki is jobb lenne ha ápoltabban nézhetne ki... segíteni szeretnék neki.


2011. jún. 5. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld nyaggatni, aztán ha másképp nem megy, akkor megmondod neki, hogy amíg bőrgyógyászhoz el nem megy, vagy nem kezdi el ápolni az arcát, addig nem vagy vele hajlandó nyilvánosan megjelenni.
2011. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is ilyen voltam, de a barátnőm teljesen megváltoztatott. Igazából egy ideig nyaggatott aztán vett nekem krémeket meg mindenfélét... Persze sose kentem be az arcomat. Úgyhogy mindig bekente és belemasszírozta az arcomba ami nagyon jó érzés, azóta is szeretem. Kinyomta a pattanásaimat és még arcpakolást is csinált nekem amit normál esetben kifutottam volna a világból de akkor elviseltem és jól esett. Aztán tök szép lett a bőröm, és azóta is bekrémezem, meg 2-3 havonta elmegyek kozmetikushoz. Rájöttem, hogy nem halok bele, ennyit megteszek, h jól nézzek ki, mint ő is mellettem jó akar kinézni. :)

Szóval sztem kezdésként lesd el amit a kozmetikusod csinál és egy kedves esti kényeztetésként (persze a pattanás kinyomása nem az, de az arc masszírozása tényleg nagyon jó) vezesd fel a dolgot.

2011. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, hét mond meg neki, hogy nem attól lesz férfi, hogy igénytelen. Milyen az, hogy a kozmetikushoz csak nők járnak meg a bőrbetegségével nem megy el orvoshoz. Pl megmondhatnád neki, hogy undorító, és nem természetes, hogy hámlik, és menjen el kivizsgáltatni magát mert így félsz, hogy te is elkapod tőle...

Ja biztos azért van nive men meg loreal men termékcsalád, mert csak a nők használnak ilyet. Én eleve nem jönnék össze olyannal, aki ennyire igénytelen, tőlem lehet akármilyen jó ember, de aki ennyit nem képes magáért megtenni, az nem tudom hogy tudna felelősséget vállalni másokért...

2011. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem beteg, csak szimplán nagyon száraz az arca, gondolom az érzékeny arcának a borotválkozás se tesz jót. de tényleg vannak férfi termékek, nemtom, most vegyek neki egyet? azt nemtom h idegesíti e ha én kenem be az arcát, d eegy próbát megér :)

amúgy nem akarom megbántani, és amit az utolsó írtál azzal nem értek teljesen egyet. azt utálja h kencefice van az arcán de alapjában véve ápolt és sztem semmi köze a felelősségvállaláshoz. azt akarom csak elérni, h kibírja h krém van az arcán... vagy azt az 1 órát a kozmetikusnál...

2011. jún. 5. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki durván pattanásos és hámlik is a bőre azt te nem fogod otthon krémekkel rendbehozni. És az meg egyfajta felelősségvállalás magadért, hogyha beteg vagy, akkor elmész az orvoshoz. Ha magáért ennyit nem tesz meg, akkor miért tenne meg bármit is másokért... Persze lehet itt férfi meg nőiszerepekkel takarózni, hogy nem férfias, de ez csak kifogás...
2011. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, a barátodnak bőrbetegsége van, amivel bőrgyógyászhoz kell menni és nem drogériás szutykokkal kísérletezni, mert azoktól az ilyen bőr még rondább lesz.
2011. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!