Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus el tud tüntetni...

Kozmetikus el tud tüntetni sebek utáni hegeket?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kb. és milyen módszerekkel tudja eltünteni.
2011. jún. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el először plasztikai sebészhez. Dr. Csuha Lajost ajánlom, nála ingyenes a konzultáció.


Ezek a módszerek jöhetnek szóba a hegtől függően:

- Contractubex krém

- Lézeres kezelés

- Kémiai mélyhámlasztás

- Plasztikai sebészeti kimetszés

2011. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húú.. ha mégsem akarsz menni egyből orvoshoz vele, akkor vannak kozmetikusok, akik eltudják tüntetni, de nem most (nyáron). Létezik a mikrodermabráziós kezelés, azzal lecsiszolják a bőrödet, 2-3 hetente kell ismételni, amíg meg nem újul teljesen az arcbőr.

És létezik savas hámlasztás, ez is több alkalom.

Ilyen kezeléseket ősszel, télen végeznek.

2011. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most olyat láttam ami pont erre való, hogy bekenik vastagon az arcot zsibbasztó, érzéstelenítős krémmel, majd egy kicsi hengerrel, amin nagyon apró tűhegyek vannak végigmennek az arcon. Ettől állítólag megújítja önmagát a bőr, és eltűnnek a hegek, valamint feszesít is. Havonta kell végeztetni egy ideig. Azt sajnos nem tudom, mi a neve, meg hol csinálják és mennyiért. :( Állítólag nem fáj, csak kicsit vérzik néhány ponton a bőr. De még mindig jobb, mint a hámlasztás vagy csiszolás, amitől úgy nézel ki, mintha megnyúztak volna (mert végül is az történik).
2011. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, ez az, megtaláltam! :D

[link]

Derma roller a neve.

2011. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül k egy ilyen kezelés?
2011. jún. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!