Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehettett a tojássárga miatt...

Lehettett a tojássárga miatt piros a fejbőröm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ricinus olaj+oliva olaj hajpakolást használok és olvastam hogy a tojássárga is nagyon jót tesz a hajnak ezért kipróbáltam és tettem a pakolásba 1 tojás sárgát. Másnap és uttána is a választékomnál piros volt a fejbőrőm nem fájt, viszketett, égett szóval egyáltalán nem volt semmi csak piros volt és eddig ilyen nem volt. Lehetett a tojássárgától?
2011. jún. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy attól lehetett.
2011. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magától a tojástól csak akkor lesz ilyen ha allergiás vagy. A máz vagy az ecet kimarhatja nagyon csúnyán ha nem jól használos, de a tojás?


Nem lehet hogy leégett a fejbőröd? Nem voltál napont vizes hajjal? A víz prizmaként is működhet, és most már van eléggé erős napsugárzás ahhoz, hogy leégjen, különösen a fejbőr ami mindig véfve van. Csak azért gondolom, mert ha az egész fejedre tetted a tojást akkor amiatt mindenütt viszketne nem csak a választéknál.

2011. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen akkor tájt voltam napon, de mivel nem fájt, viszketett gondoltam nem ezért. Elmúlt és utána 1-2 nap múlva megint előjött, de nem éreztem, nem fájt. Szóval olyan fura, hogy nem is éreztem illetve h eltűnt és megint előjött. Egyébként nem tudok róla hogy allergiás lennék rá. Legalábbis ha megeszem akkor semmi bajom nincsen tőle.
2011. jún. 6. 15:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem viszketett. Csak az tűnt fel, hogy piros.
2011. jún. 6. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat használtál már ezelőtt? Inkább attól lehet, ha érzékenyebb a fejbőröd.
2011. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A ricinus+olíva pakolást 1 hónapja használom és semmi baj nincs vele, egyszer tettem bele tojást és ez akkor volt.
2011. jún. 8. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem napégés, aztán a sebek irritációja.
2011. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!