Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak engem zavar az, ha egy...

Csak engem zavar az, ha egy csaj keze szőrös? 23/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem saját magamon zavar, mert sok van, meg hosszú... Így leepilálom.


De semmi esetre se mond neki, hogy borotválja!!! Utána csak rosszabb lesz. Meg szerintem ez elfogadható. A hónalját, lábát, esetleg bikinivonalát szőrteleníti, nem? Azért már ne legyen követelmény, hogy egy nő mindenhol szőrtelen legyen...!


15/L

2011. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy teljesen igazatok van. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is, mint az életben, mint a kapcsolatunkban. Nagyban segítettétek a döntésemet. Mivel nagyon szeretem a barátnőmet, ezért ilyen dolgokkal nem fogok foglalkozni. Ő is ember és ugye minden ember valamennyire szőrös. Köszönöm, hogy felnyitottátok a szememet! (:
2011. jún. 7. 21:51
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, örülök hogy vannak még normális férfiak! :)
2011. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Felnyitották a szemedet? :D Ne már. Ha csúnya szerinted, hogy szőrös, akkor biztos nem csak szerinted az, szerencsétlen lánynak viszont természetes, hogy olyan, mert mindig olyan volt, így amíg neki nem mondja valaki, eszébe sem jut, hogy szőrteleníteni kellene. Mások viszont megnézik (én pl megnézek egy szőrös karú nőt, és nem azért, mert tetszik), lehet, még meg is jegyzik egymás között, ok, hogy a pasija vagy és fogadd el, de amiről nem tud, az ellen tenni sem tud. Én nem azért kérdezem meg a baráotmat, hogy szerinte híztam-e, gáz-e a cucc, amit felvettem, mert azt akarom, hogy dícsérgessen vagy nyugtatgasson, hanem mert én jónak látom magam, de ha mások nem, akkor megtudom, és tudok tenni ellene. Bocs, ha hosszú lett, de szerintem ez a normális...
2011. jún. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te nyilván valami felszínes h*lye pics@ vagy, ha ilyesmit figyelsz másokon... pont az ilyen libák miatt vannak a pasiknak irreális elvárásaik. Szerintem borotváld le a fejedet is, akkor tuti nem marad rajtad semmi szőr! :)
2011. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a jófej. Ha ezzel együtt is el tudod fogadni a csajt, inkább kerüld el a veszekedést, vagy megsértődést. :D

Meg van aki nem akar mindenkinek megfelelni, bár lehet a kedvedért megtenné, ha nagyon ragaszkodsz hozzá. Bár nem kis macera, meg azért nem is olcsó mindent folyton pöpecül szőrteleníteni. :D Az meg még sokkal gázabbul néz ki, mikor nő ki a sok kis szőr és punk-feelingje van. XD

2011. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez az 1 hely, amit nem borotválok.

(Volt, hogy párszor leszedtem, de mivel teljesen szőke, és egyedül itt nem erősödött meg, úgy vagyok vele, hogy engem nem zavar, más meg nem érdekel. Páromat nem zavarja.)

(1x volt, h 1 képen látszott, közelről volt, és erős volt a vaku, vki szóvá tette... Na akkor rohantam a fürdőbe, és leborotváltam, lefotóztam, feltettem, és írtam az illetőnek, h "nesze vazze' " xD)

De azóta nem foglalkozok ezzel, tényleg nagyon szőke, és nem sok van.

2011. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
engem nagyon zavar
2011. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A f.aszt vagyok az, de bocsánat, ha szerintem lányként ocsmány a szőrös kar. :) NEKEM vannak magas elvárásaim magam felé, a "pasik" sokadlagos tényező, ez nem úgy megfelelési kényszer, ahogy te azt gondolod. Engem hívsz libának, miközben sosem láttál, így fogalmad sincs, hogy nézek ki, de szerinted a pasiknak irreálisan magas elvárásik vannak - én ezt sosem tapasztaltam, ami valószínűleg az alapvető, magammal kapcsolatos elvásársaimnak köszönhető (melyeknek része az is, mégha nagyon kis része is, hogy a szőrös kar ocsmány). Szerinted viszont mégiscsak vannak ezek az elvárások, tehát te nem tudsz úgy kinézni, hogy másoknak tetsszél, ami miatt dühös vagy a világra meg rám, pedig én még csak nem is mások elismerését hajszolom. Érdekes...
2011. jún. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%
Jah, természetesen nem kényszer. Fürdeni sem kényszer, meg kivinni a szemetet sem. Alapvetően igényesség kérdése, csak azért magyarázom többféleképp, hogy biztosan megértsd. Ha engem zavar a szőr bármely testrészemen, akkor leszedem, nem sajnálom ezt az időt magamtól. Mivel szerintem ez semmi azért, hogy végül jobban tetszem majd magamnak és jobban érzem magam, úgy gondolom, nem irreálisan magas elvárás egy pasi részéről sem, ha neki is úgy tetszem. Sőt, ne is tetsszem neki, ha nem olyan vagyok, ahogy magamnak tetszem, ha engem akar, akkor velem kapcsolatban legyen olyan véleményen, amilyenen én vagyok - vagyis ha mondjuk a hátam lenne szőrös, és jól érezném magam tőle, akkor neki az a szőrös hátú nő tetsszen, aki ÉN vagyok. Érthető? Még így is liba vagyok? Bocsánat a kisarkított példákért, tudom én is, hogy pár nyomorult szőrszálról van szó, de amit itt és az előző két hozzászólásomban írtam, azt gyakorlatilag az élet minden területére tudom vonatkoztatni, csak épp a szőrrel kapcsolatban merült fel. Ja, nem mindet, mert az elsőt azt csak külsőre. De azt sem pont úgy, tényleg hülyén jött ki. Nem a konformizmus a lényege, akármilyen nekem tetsző dolgot bevállalnék, vicces, de akár a hajamat is letolnám, ahogy írtad, és utána odamennék a páromhoz, hogy nem nagyon gáz-e, jó-e ez így... nárcisztikus vagyok és szőrtelen a karom, ezért tessék, szeress egy szőrtelen karú, nárcisztikus nőt. És csinálja.
2011. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!