Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki ha valakinek...

Szerintetek ciki ha valakinek sulyos születési hibája van? Hogyan mondjam el pasimnak?

Figyelt kérdés

pasimm még nemtudja hisz takargattam ...a lábujjamon mind2 lábamon születési hibám van...nagyoncsuny életemben senkineksem láttam ilyet...a kislábujjam elötti lábujjam fennebbről nótt s a 2 lábujjra nőtt rá...irto ronda:(( és ciki:(( szerintetek undoritó? hogyan mondjam el:(

strandra is szégyenlek menni ..megha megyek valakihez mindig zokniban:( s cipőben:(


2011. jún. 7. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nincs mit ezen szegyellj:)

nekem is az egyik szemem kisebb mint a masik:)

es ez azert mert az egyik oldalt az arcom lejebb van mint a masik:))

de ez csak akkor latszik ha nagyon megfigyeljuk:D

meg mikor mosolygok akkor is latszik:)

...

szoval ne szegyelld:)

te igy vagy jo ahogy vagy^^

2011. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy értelmes pasit, aki egy kicsit is szeret nem fog érdekelni.
2011. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát azt hittem tényleg nagy baj van. De amit írsz azt értem miért nem mutogatod, de nem durva csak ha valaki nem szeret az bánthat miatta. Ha majd össze jössz a sráccal akkor majd mehetsz a strandra látják majd rajtad hogy te is normális vagy.

Amúgy nem lehet műtétileg meg változtatni?

Érdekes apám Don Huan volt, neki fiatal kori sérülése miatt volt a kis lábujja teljes egészében a következőn. És nem zavarta a lányokat sem.


Ezt nézd ez durva, de Holy Wood-i macsó sztár:


[link]

2011. jún. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az a srác aki emiatt kicsúfol vagy valami az megse érdemel téged. ha igazán szeret nem fogja zavarni. és akkor nyáron is zokniba meg cipöbe vagy?
2011. jún. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát....csak akkor vagyok zokniban meg cipőben ha tudom,hogy elkell mennem valaki lakására pl s lekell huznoma cipőmet...merthát nekem ciki:( majd csinálok rola 1 fotot s akit érdekel elküldöm imélben ....de amugy itthon ha melegvan mezitláb vagyok vagy papucsban meg szandálban vagy ilyesmi..deha megyek valahova...zokni meg cipő és olyan cipőket vásárolok amiben ez nem látszik.:( annyira szar:((
2011. jún. 8. 06:51
 6/14 A kérdező kommentje:
és müteni sem lehet,csakha levágják s 4 lábujjam lesz,de azt már nem...soha...
2011. jún. 8. 06:52
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


ezeken a képeken tényleg súlyos születési hibák vannak... szóval szerintem ne sajnáltasd magad két rosszul sikerült lábujj miatt, ez miatt senki nem fog kevésbé jobban szeretni...

2011. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyan. Ha tényleg feltűnő a hiba, a dedósok kivételével senki nem furcsállná.

Nekem csak kicsit furán néz ki a lábam, barátnőm konkrétan kiröhögött miatta nem egyszer. :D Nem igazán hat meg. Szép hosszúak a lábujjaim, és a 2. rányomul a nagylábujjamra. Anyámnak is ilyen, na bumm. :D

Sőt, a két szemöldököm véletlen se hasonlít egymásra, és kiszedni is csak akkor lehetne, ha csak vékony csík maradna.

Súlyos születési hiba az lenne, ha hiányozna valamelyik végtagod, nem lenne hüvelyed (pont valamelyik nap olvastam ilyen betegségről), esetleg süket, vak lennél, stb. Ez csak egy kis szépséghiba, egy normális embert nem érdekelnek az ilyen dolgok.

2011. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát jó csak picit nagyon kellemetlen nekem,hogy nem huzhatok akármilyen cipőt meg gunyolódnak..:-s.... dehát nah...:( am anyunak is ilyen..:D
2011. jún. 8. 12:32
 10/14 A kérdező kommentje:
amugy kiváncsi lennék arra hogy neked milyen lehet hogy rányomula nagy lábujjadra..:P
2011. jún. 8. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!