Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki ha valakinek...

Szerintetek ciki ha valakinek sulyos születési hibája van? Hogyan mondjam el pasimnak?

Figyelt kérdés

pasimm még nemtudja hisz takargattam ...a lábujjamon mind2 lábamon születési hibám van...nagyoncsuny életemben senkineksem láttam ilyet...a kislábujjam elötti lábujjam fennebbről nótt s a 2 lábujjra nőtt rá...irto ronda:(( és ciki:(( szerintetek undoritó? hogyan mondjam el:(

strandra is szégyenlek menni ..megha megyek valakihez mindig zokniban:( s cipőben:(


2011. jún. 7. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sztem kamu... csak unatkoztál fél 12-kor...ahelyett h aludnál
2011. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
na persze kamu....bár kamu lenne:( én lennék a legboldogabb
2011. jún. 8. 16:20
 13/14 anonim válasza:
Szerintem se szegyeld, az szegyelje magat aki ilyenert lenez vagy megbant mast. Ha szeret a baratod akkor ez nem fogja ot zavarni
2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát remélem,hogy megfogja érteni és nem hagy el emiatt:-s bár nagyon félek...
2011. jún. 11. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!